, Poradniki

Wakacje ze smartfonem – o czym pamiętać?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • pita

  fajny artykuł:) nie ma to jak praktyczne informacje na wakacje:) a ja od siebie bym jeszcze tu dodał kilka użytecznych aplikacji, które mogą się przydać podczas wyjazdów. osobiście korzystałem z darmowej apki panoramy firm. przydała się podczas wyszukiwania okolicznych atrakcji czy noclegów i wyznaczaniu trasy przejazdu, bo mapy są dość przejrzyste pomimo małego ekranu telefonu. fajne są też takie co, pomagają określić gdzie się znajdują kontrole radarowe:) można spokojnie po polskich drogach jeździć, nie martwiąc się o dodatkowe atrakcje w postaci punktów czy mandatów:D

 • Bzyku

  Ja bym od siebie dodał, że np w UK można w rozsądnej cenie kupić sim-a z nielimitowanym internetem, należy jednak pamiętać, że w większości przypadków operator w takim planie nie pozwala używać tetheringu lub torrenta, gdyż grozi za to blokada sima i doładowanie może pójść w błoto. Należy też pamiętać, że „nielimitowany” internet w nazwie to tak jak u naszych operatorów „nielimitowane” rozmowy. Limit zawsze jakiś istnieje np. w UK u operatora 3 „nielimitowany” internet ma limit 100GB na miesiąc. Co i tak wystarcza na swobodne korzystanie z funkcji smartfona i dodatkowo spokojnie możemy cieszyć się filmikami na Toytube itd. Należy jednak pamiętać, że na wyjeździe nie pooglądamy sobie materiałów z TvnPlayera… niestety nie działa za granicą, pozostaje Ipla, i radia internetowe które działają i nie są blokowana po za granicami kraju.

 • Rafalsky

  A co to za problem kupic folie za dyche i zalozyc na tele na okres plazowania:P

 • FRNQ

  „W głównej mierze w okresie letnim czas wolny spędzamy na plaży, gdzie przez większość czasu nasz telefon narażony jest na kontakt z piaskiem oraz wodą. W komfortowej sytuacji są posiadacze urządzeń o podwyższonej odporności, jak chociażby modele z rodziny Samsung Solid, Galaxy Xcover oraz wybrane modele z rodziny Xperia oferowane przez japoński koncern Sony.”

  Heh przed tarciem kwarcem (piaskiem) nie uchroni nawet Gorilla Glass 89

 • Rafalsky

  Nalezy byc ostroznym i umiec myslec logicznie;)

 • http://ask.fm/PaulinaMagdalenaWa Paulina

  Spoko artykuł! Ja bym dodała jeszcze jak chronić swoje fon przed zalaniem!


reklama