, Newsy Samsung Telefony Tizen

Pierwszy smartfon z systemem Tizen wyposażony w układ Exynos 4?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://TizenLog.PL Matej

  Te informacje niekoniecznie dotyczyć muszą pierwszego smartfonu z Tizenem, który pojawi się w sprzedaży – bo pliki, o których poinformowano, wykorzystywane są też w developerskich urządzeniach (będących developerskimi modelami SGS II / III), na których system ten jest testowany. Więc wyjaśniałoby to Exynosy, ale niekoniecznie musiałoby dotyczyć nadchodzącego urządzenia.

  Co do procesorów Intela – te też mają zastosowanie w przypadku co najmniej jednego urządzenia Intela jeśli chodzi o smartfony (modelu AZ510 Black Bay), jednakże z dokumentu UAProof, który kiedyś tam się pojawił, wynika że Samsung GT-I8800 (8805) będzie miał jakiegoś Exynosa (lub inny procesor oparty na ARM Cortexie-A9).

 • Darks

  Szkoda, że nie zastosowano tutaj procków Intela. Najnowsze Atomy okazały się znacznie wydajniejsze od większości dostępnych ARMów (dopiero układy typu Snapdragon 600 mogły jako tako iść w zawody). Atomy jednak wykazały się o wiele dalej idącą energooszczędnością. Biorąc pod uwagę, że Tizen jest efektem współpracy Intela z Samsungiem, to wypadałoby, aby to właśnie Atom znalazł się w pierwszym smartfonie z tym systemem.

  • Jakub

   masz rację, trafne spostrzeżenie

 • Jakub

  jak będzie bez blokad i nie będzie potrzebował takich podzespołów co android i potwierdzą się plotki o możliwości apek z google play to Tizen może wyprzeć nawet androida, jeśli będzie tak samo sprzęto żerny co android to system skończy jak bada

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Skończy Tizen jak Bada

 • http://s5660.pl dalacher

  jeśli będzie prostym, bez blokad intuicyjnym systemem to może być popularniejszy od wp8.


reklama