środa, 5 czerwca 2013, Paweł Gajkowski

MODECOM wkracza na rynek smartfonów – XINO Z46 X4

MODECOM XINO Z46 X4
MODECOM XINO Z46 X4 / fot. producenta
 • redwhite

  Aliexpress to pośrednik (giełda) coś jak nasze Allegro, więc kupiłbyś od pośrednika (od sprzedawców) z jego narzutami, marżami??? Nie lepiej Nazir kupić od producenta? Podstawy ekonomii! Tylko żaden producent Ci tak małej ilości nie sprzeda. A po drugie to pewnie byś to sprzedawał na straganie z warzywami, bo braknie Ci kanałów dystrybucyjnych. O reklamie, rozpoznawalności marki, serwisie, gwarancji to chyba już nie słyszałeś?! Śnij dalej mitomanie!

 • bobski

  Panicz – wsparcie producenta jest, wystarczy popatrzeć na tablety i poszukać na ich stronie, zawsze tam znajdziesz softy, starsze i nowsze jeżeli się pojawił.

  Nazir – czytam już chyba drugą zapowiedź tego telefonu, gdzie za każdym razem wypowiadasz się w taki sam sposób… Jesteś właścicielem/pracownikiem konkurencji, a może byłym skrzywdzonym pracownikiem Modecom’a ?
  Nie podoba Ci się to wystarczy napisać raz ale Twoje liczne komentarze wskazują na to co napisałem trochę wcześniej.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Raczej za 400 zł. to bym kupił z samej ciekawości aby się nie rozczarować po włączeniu jak wzrok będę tracił na tym ekranie za brak kontrastu tekstu i kolorów bladych

 • Darks

  Jeśli będzie obsługiwać aero2, to szykuje się mała rewolucja. Jakby nie patrzeć, to jeden z najmocniejszych smartfonów z dual sim jakie w ogóle są dostępne na rynku. Modecom jest jedną z lepszych budżetowych firm, które składają sprzęt w oparciu o typowo chińskie podzespoły. Nawet w temacie zasilaczy znacznie się poprawili. Osobiście cenię ich znacznie wyżej niż takie twory jak Pentagram, Manta, Ferguson, GoClever, Overmax itd.

 • cyc997

  Jesteście w sporym błędzie, wsparcie dla urządzeń na Mt6589 jest naprawdę duże, często większe niż dla znanych producentów. Narzekacie, a nie mieliście w rękach, ta platforma jest naprawdę dobra, lepsza niż jakieś xperie j, galaxy ace czy inne tego typu badziewie.

  • Panicz

   a jak ze wsparciem producenta?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 • kadoo

  Każdy producent chce uszczknąć trochę z tego ogromnego tortu.
  Wsparcia na pewno nie będzie ale aplikacji raczej nie zabraknie.
  Specyfikacja nie taka zła…
  Lepsze to niż to badziewie za 3-4 stówy z marketów AGD, w którym po pierwszym uruchomieniu login i hasło do GooglePlay wpisuje się pół godziny bo zamiast np „f” super precyzyjny dotykowy ekran losuje co chce… a Angry Birds działa w trybie jednej klatki na sekundę.

 • Panicz

  Najpierw Gigabyte teraz Modecom.. Co to się porobiło?

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Jak bym chciał zamówić w chinach 1000 szt. z aliexpres dziadostwa po 80usd od producenta to miałbym nowy smartfon NAZIR dla was w Polsce 🙂

  • http://gsmMANIAK YARO

   Jesteś kolego w błędzie to właśnie MODECOM jako pierwszy z producentów oferuje pełne wsparcie dla androida i posiada już swoja aplikację integrator MODECOM w sklepie google play.Więc radze lepiej się doinformować niż wyciągać pochopne wnioski 🙂

 • http://www.facebook.com/lensoon.wa Paulina

  No i? I znowu będzie miliard urządzeń z androidem, bez wsparcia i bez aplikacji. Super.


reklama