, HTC Newsy

HTC zbiera się do życia, sprzedaż wzrosła o 50%

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Linek

  Mam pytanie. Czy słuchawki Beyerdynamic są dobre?? Ktoś z was je ma? Czy dadzą radę na moim 8S? Chodzi gł. o model dt860.

 • Linek

  Jestem wśród tych, którzy przyczynili się do tego wzrostu! 😀
  Cieszę się, że HTC na dobre odbija od dna. Robili fajne fony, ale wielu ich nie doceniało(patrz ->psioczenie na HOX, dużo lepszy już w 2 wersji 1.38, czy .28, albo HOX+ z genialnym głośnikiem 🙂 )
  i mieszało z błotem. Zwykle działo się to w porównaniu z… Samsungiem. Testerzy byli tak jeszcze rok temu ślepo zapatrzeni w wujka Sam’a, że na margines szła jakość HTC, liczyły się tylko zbędne(90%)apki i inne zamulacze sprawiające, że 16GB to nie 11-13GB, tylko 8! Nie czytałem wiele recek HO, ale ogólnie, psioczenie się skończyło. W tym całym rozważaniu chciałem zwrócić uwagę, że (o dziwo!) niemało ludzi kupuje fona po przeczytaniu kilku recenzji, nie wcześniej. Testerzy co raz częściej wolą zrobić porównanie, niż test. Co sprawia, że skupiają się na poniektórych sprawach, a nie na szczegółach, w ten sposób SGS’y są super, dopiero przy szczegółach wychodzi dopracowanie konstrukcji takich firm jak Sony/Nokia/HTC.
  Co do HTC, to czułem, że ten spadek(nie jeden)sprzedaży w 2012 i 2 połowie 2011 to chwilowy spadek formy.

 • bleze

  Czekam z wymiana mojego desire. wezme albo One S albo M4. byle sie pospieszyli bo niedlugo umowa mi sie konczy. Trzymam kciuki by wyprzedzili szmatsunga 😉

 • FreaX

  Powodzenia, tylko zróbcie jeszcze coś na wzór HTC one active, żeby się nie bał wody, do tego gumowy tył urządzenia i jest miodzio !

 • http://www.facebook.com/lensoon.wa Paulina

  Wow to sporo. Gratuluję htc!!!


reklama