>
Kategorie: Newsy Telefony

Samsung Galaxy S4 mini oficjalnie (galeria)

Spekulacji nadszedł koniec, gdyż dziś południowokoreański koncern Samsung zaprezentował oficjalnie swój najnowszy smartfon – Galaxy S4 mini, dlatego też warto przyjrzeć się oficjalnej specyfikacji technicznej oraz funkcjom, jakie oferuje.


Samsung Gaalxy S4 mini – specyfikacja

  • Wyświetlacz: 4.3-calowa matryca Super AMOLED o rozdzielczości qHD 960 x 540 pikseli,
  • Procesor: 2-rdzeniowy o taktowaniu 1.7 GHz,
  • RAM: 1.5 GB,
  • Pamięć NAND: 8 GB (5 GB dostępne dla użytkownika) + slot kart microSD do 64 GB,
  • Kamera: frontowa – 1.9 Mpx, główna – 8 Mpx z autofocusem,
  • Komunikacja: WiFi a/b/g/n, Bluetooth 4.0(LE), odbiornik GPS+GLONASS, IR LED (pilot zdalnego sterowania), LTE oraz 3G
  • Akumulator: 1.900 mAh ,
  • System: Google Android 4.2 Jelly Bean.
  • Wymiary: 124,6 x 61.3 x 8.94 mm,
  • Waga: 107 g.

Samsung Gaalxy S4 mini – funkcje

Story Album – to nic innego jak multimedialny pamiętnik. Treści, takie jak wpisy czy statusy w serwisach społecznościowych, notatki, geolokalizacja, pogoda, a także zdjęcia i wideo mogą być automatycznie zapisywane i układane na linii czasu. Co ciekawe możliwe jest zamówienie takiego pamiętnika w postaci albumu, dzięki współpracy z serwisem Blurb.

S Translator – to automatyczny tłumacz, który może być pomocny w czasie rzeczywistym (obsługuje dziewięć języków) podczas tworzenia wiadomości w poleceniach głosowych czy też czacie. Zamienia tekst na głos oraz odwrotnie.

Samsung WatchON – zmieni smartfon w uniwersalny pilot kompatybilny z wieloma urządzeniami, co więcej, może działać z systemem EPG, czyli elektronicznym przewodnikiem po programach.

Samsung Adapt Display funkcja, która w inteligentny sposób dobiera optymalne parametry wyświetlania obrazu w zależności od aplikacji, warunków zewnętrznych i preferencji użytkownika.

Samsung Adapt Sound robi podobną rzecz z dźwiękiem – po jednorazowej kalibracji GALAXY S 4 będzie odtwarzał audio według naszych indywidualnych preferencji.

źródło: informacja prasowa

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025
  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025
  • Promocje

Jeżeli kupiłeś Samsunga podczas premiery, to możesz zacząć wyrywać sobie włosy. Teraz flagowca kupisz za pół ceny

Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…

20 listopada 2025
  • Promocje

Polska perełka do odebrania w Amazon! To ostatni moment na zgarnięcie hitu

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…

20 listopada 2025