, Android Nokia Samsung Sony T-Mobile Telefony Windows Phone

Jaki telefon w T-Mobile? Wybieramy 5 najciekawszych ofert (maj 2013)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • krisu

  Ja w t-mobile kupiłem iphone 5 za 400 zł przy abo 139zł +nielimitowane rozmowy i internet poprzedni abo miałem 229 zł z limitem (zawsze prekraczałem o 70-100 zł ) a starego iPhone 4s sprzedałem za 1100 zł I co? Można zarobić na tym to było tak że jestem na wakacjach I dzwoni do mnie t-mobile z tą ofertą tylko głupi by się nie zgodził

 • sarkos

  Zależy, np. w niższych abonamentach ( a takie bierze większość osób) idzie znaleźć fajny w miarę telefon nie płacąc dużo, przykład y300 czy ZTE grand X in.

 • http://gravatar.com/lolindirc Jan Kowalski

  Wiadomo, że zakup w zwykłym sklepie wychodzi taniej i tak samo tańszy będzie zakup na standardowe raty a dla niektórych posiadaczy kart kredytowych z możliwością realnych rat 0% będzie jeszcze korzystniej. To wie każdy człowiek potrafiący użyć kalkulatora. Jednak w ofertach operatorów sieci nie chodzi o to, żeby było wam dobrze. Im chodzi o sprzedanie abonamentu na dwa albo i trzy lata + raty za telefon (mniej więcej sklepowe). A wszystko to podlane „darmowymi” pakietami minut w taki sposób, by każdy myślał, że jest bardzo do przodu. To są oferty dobre dla tych osób, które chcą brać wysoki abonament telefoniczny tak czy siak i mogą do tego dorzuć telefon. Dla kogoś, kto nie chce dwa lata płacić wysokiego abonamentu (lub go po prostu nie potrzebuje) takie oferty są po prostu bzdurne i nie ma co się w kółko pluć, że to nieopłacalne. Dla jednych nie a dla innych tak. Kropka

 • Garello

  Wyliczenia kosztu telefonu są tendencyjne co sugeruje że artykuł jest sponsorowany przez operatora. Koszt samej karty SIM powinien być brany z najtańszej oferty bez telefonu jaka jest na rynku, a nie u tego konkretnego operatora.
  Zauważę jedynie że są operatorzy u których można utrzymać ważność konta przez rok za doładowanie od 10 zł. Wtedy koszt przestarzałego Samsunga Galaxy SIII to jakieś 2700 zł.
  Wtedy dopiero widać ile trzeba za te telefony zapłacić. Bez problemu można je kupić dużo taniej w zwykłym sklepie lub na Allegro.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Bardzo interesujące założenie. Artykuł sponsorowany, to w takim razie gdzie jest wynagrodzenie? Jeżeli śledzisz nasz serwis to z pewnością zdążyłeś już zauważyć, że nie jest to pierwszy tego typu tekst, a w każdym odnoszę się do oferty tylko jednego operatora.

   • qwerty

    Jak w podsumowaniu wyjdzie ci Pawle, że w danej ofercie wygrywa np. T-Mobile, to hejterzy tej sieci będą pisać, że się sprzedałeś. Za tydzień napiszesz zestawienie w którym wygra Orange to też oskarżą Ciebie o sprzedajność… Tacy ludzie… Choć tutaj nie sugerujesz żądnej sieci a i tak nalazł się hejter 😀

   • Garello

    Ok, ok przepraszam. Wiem że aby zrobić takie zestawienia trzeba się napracować i doceniam to.


reklama