, Android Google LG Newsy Smartfony Telefony

Do sieci trafiły oficjalne zdjęcia białego Nexusa 4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://m.facebook.com/profile.php?v=edit&refid=17 dalacher

  Papiak co według ciebie oznacza wielbić klocki? Czyżby chodzi ci o ten słabo rozwinięty system wp8? Z androidem będzie jak z widowsem skąńczy się pewnie za 10 lat.

  • qwerty

   nie przesadzaj z tym rozwojem – wp8 jest mega rozwinięty – o połowie funkcji nikt nie pisze w recenzjach – wiele jest ukryte w ustawieniach i konkretnych apkach – warto najpierw poszukać a potem wydawać wyroki, kolego. Pozdrawiam

 • franco baresi

  ustaw sobie w WP8 inną przeglądarkę niż natywna, albo inny dialer niż ten przypisany przez system buhaha . Albo licznik transferu danych z podziałem na aplikacje ( możesz jedynie pomarzyć ) Dialer w WP8 jest tragiczny i jest zrobiony na wzór pisania sms-ów w starych telefonach. Na Nexusie robię co chcę i dostaję czysty system który mogę uzupełnić o takie aplikacje z jakich korzystam a nie takie jakie mi przydzieli Microsoft do spółki z Nokią czy HTC. To nie gospodarka nakazowo-rozdzielcza buhaha .

  • qwerty

   po co mi inna przeglądarka skoro IE10 jest po prostu świetna?! Działa o wiele stabilniej od Chrome, nie resetuje się i nie wywala błędów, osiąga lepsze czasy obsługi javy i html5. Po co zmieniać coś co jest bliskie ideałowi? W iOS też masz jedną przeglądarkę. Licznik transferu danych? natywny spełnia swoje zadania, a jeśli chce się czegoś więcej to jest kilkadziesiąt aplikacji które pokazują zużycie rozbite na apki. Dialer, wraz z klawiaturą i kontkatami to jeden z najlepszych jaki używałem – a używałem wszystkie… Najgorszy jest ten z czystego androida – totalna masakra. A w wp8 masz prosty podział i świetną opcję w 2 krokach dodawania rozmówcy do aktualnej rozmowy tak samo jak w iOS. W WP8 każdą apkę można usunąć – jeśli nie podoba mi się apka here od nokii – mogę ją skasować – tak jak wszystkie inne. Powtarzam kolejny raz: wolisz andka? ok – szanuję to. Nigdy nie przejdziesz na wp? Ok. – twoja wolna wola – dokonujesz wyborów zgodnych z preferencjami. Teraz zrozum, że ja wolę WP8 i Nokię – uszanuj moje zdanie, przestań mnie obrażać. Dorośnij człowieku – nie każdy musi mieć takie zdanie jak Ty.

   P.S: proszę nie kasować tego komentarza – nie jest obraźliwy a jest na temat. Pozdrawiam.

 • siper322

  Czubek Nexus 4 działa szybko i stabilnie. A poprawki faktycznie wyszły, kilka miesięcy temu, więc powinno być ok.

  • qwerty

   klocki lego są dla tych którzy lubią klocki lego – inni wolą kupić gotowy zamek – tyle w tym temacie.

 • franco baresi

  Qwerty, dzwonek sms-a możesz sobie ustawić taki jaki chcesz, pod warunkiem że jest to dzwonek znajdujący się w standardowym oprogramowaniu pożal się Boże windosowskiego smartfona. Skoro WP8 jest taki zoptymalizowany i wydajny, to dlaczego baterie w tych urządzeniach trzymają tak słabo i wołają o pomstę do nieba ? Na takim Nexusie 4 ( a wiem bo go takiego mam od 4-miesięcy i regularnie z niego korzystam ) 48-godzin online nie jest niczym nie zwykłym. Pokaż mi któreś z super zoptymalizowanych urządzeń z WP8 które tyle wytrzyma. Ten system umrze śmiercią naturalną, podobnie jak jego poprzednik Windows Mobile. Za jakiś czas wyjdzie pewnie WP9 a Ty koleś znając politykę Microsoftu aby go dostać .. będziesz musiał zakupić nowy pseudo-super wydajny i zoptymalizowany smartfon bo jak wiadome WP8 nie obsłuży już nowych aplikacji z MarketPlace buhaha . Tymczasem mój Nexus 4 pohula na nowych wersjach androida jeszcze spokojnie ze dwa lata i to mówimy tu o oficjalnym wsparciu ze strony Google. Na tych wypuszczonych przez XDA pewnie jeszcze kolejne dwa buhaha ..

  • qwerty

   nie masz racji – mogę sobie ustawić jakikolwiek utwór czy to Stinga, czy Biebiera.
   Winą krótkiego działania Lumii jest nie zła optymalizacja systemu a niska pojemność baterii. Taka Lumia 920 ma 2k a 820 ma 1650 – to dość mało. A i tak wytrzymują dłużej od swoich odpowiedników na androszpiegu. Do teg sprawdź sobie wydajność funckji oszczędzania energi w wp8 a na andku 4.2.2 – wp8 podziałą 2 razy dłużej – to jest optymalizacja.
   Twój Nexus natywnie nie ma nic w sobie – musisz go poskładać jak komisariat policji z klocków Lego – z tym, że Lego były fajne 😀 Skoro lubisz bawić się od zera w skłądanie telefonu i jeszcze za to płacić to twoja sprawa – szanuję to, mimo iż mam inne zdanie. Po to mamy wolny rynek żebyś Ty mógł się bawić z personalizacją Androida od zera, a ja mógł dostać gotowy produkt spełniający 99% moich oczekiwań. Więc może też uszanuj moje zdanie i milionów użytkowników iOS, WP8 i innych systemów. Po co prowadzisz w każdym komentarzu bezsensowne wojny systemowe – przypomina mi to wojnę użytkowników Canon vs Nikon… To nie ma sensu! Dla Ciebie jest czysty i goły Android a dla mnie WP8, dla kogoś innego Symbian Belle, iOS, BB10, Meego itp. uszanuj cudze zdanie i nie wprowadzaj terroru, ok?

   P.S: Każdy smartfon z WP8 dostanie aktualizację GDR2, oraz WP9 – to są potwierdzone informacje od CEO M$ jak i Nokii. Tym bardziej że WP9 jest budowany na tym samym jądrze co WP8.

 • czubek

  Nie orientuje się ktoś czy dla nexusa wyszły jakieś poprawki?? Chciałem kupić tego fona, ale znajomy mi odradził. Podobno nexus 4 ma problemy ze stabilną pracą…

 • http://twitter.com/konrados1906 Konrado (@konrados1906)

  siper wiem że tak jest i dalej nie rozumiem jak to się może podobać. To tak jakbyś kupował czarny telefon a dostał biały przód:| Według mnie jest to totalnie bez sensu.

 • siper322

  Konrado wczoraj się urodziłeś? Od Galaxy Nexusa tak jest, że w białej wersji tył i boki są białe, a przód czarny. Wygląda to ładnie i stylowo.

 • franco baresi

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

  • qwerty

   (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

  • Papiak

   Poczekaj, Androidowi dużo nie zostało. Jeszcze będziesz wielbił te klocki.

 • http://twitter.com/konrados1906 Konrado (@konrados1906)

  jak biały to biały a nie czarny przód … Nie rozumiem kto wpadł na tak kretyński pomysł aby tak robić …

 • qwerty

  oho – klocek lego w nowym kolorze… świetnie – amatorzy półproduktów wreszcie będą mogli wybierać w kolorach – bo przecież Nexus to przykład dawania wyboru „świadomym” konsumentom – po 7 miesiącach od wydania wersji prawie czarnej buahaha!!!

 • Marvin

  Ugly…

 • Staffo

  Ale czemu biało czarny ,ktoś tu ściemnia 🙁

  • Heyy

   Galaxy Nexus też jest biało czarny, więc wydaję się być to możliwe 😀


reklama