>
Kategorie: Newsy

Co mają ze sobą wspólnego HTC One i Mount Everest?

Od zawsze lubię tego rodzaju promocję. Inną, ciekawą, pokazującą nie tylko nowy produkt, ale też kawałek świata. Trudno inaczej określić ostatnie działania HTC, które – personifikowane przez Daniela Hughesa – wybrało się na najwyższy szczyt świata. Himalaista udzielił tam pierwszego w historii wywiadu wideo bezpośrednio z Mount Everest. Jak zaznacza Agata Cichowicz z polskiego oddziału firmy:

Do tej pory zdobywcy góry tweetowali, nawiązywali połączenia telefoniczne, jednak do tej pory nikt nie odbył wideorozmowy (…)

Sam fakt użytego do tego celu narzędzia nie jest dla mnie szczególnie intrygujący, ale już czynność za jego pośrednictwem wykonana – jak najbardziej. Film nagrany na dachu świata sam z siebie jest ciekawy, niezależnie od tego, co się na rzeczonym szczycie działo, o czym mówiło. To po prostu transmisja z miejsca, do którego większość z nas nigdy w życiu nie dotrze.

Nie mógłbym nie wspomnieć o celu, z jakim Daniel Hughes wdrapywał się na Mount Everest. Brytyjczyk zbiera bowiem pieniądze na rzecz organizacji Comic Relief, która przekaże je najbardziej potrzebującym osobom w Afryce i Wielkiej Brytanii.

Źródło: HTC

Antoni Żółciak

Najnowsze artykuły

  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Na takie smartfony czekam w Polsce. To zabójca flagowców z 8500 mAh i Snapdragonem 8 Elite Gen 5

HONOR szykuje dużą premierę. Nowy HONOR GT 2 Pro może mocno zaskoczyć specyfikacją na czele…

21 listopada 2025
  • Promocje

Król RTS w rekordowo niskiej cenie. Epic Games właśnie wystawił go za 13,48 zł

Command & Conquer to niekwestionowany król RTS. Seria zadebiutowała w 1998 roku i od tego…

21 listopada 2025
  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025
  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025