Biały Nexus 4 zadebiutować ma na konferencji Google I/O najprawdopodobniej już dziś, jednak smartfon został pokazany nieco wcześniej na targach w Dubaju.
Okazuje się, że biały Google Nexus 4 to tylko nowy wariant kolorystycznya w takim wypadku nie zaszła żadna zmiana w specyfikacji technicznej urządzenia, a to oznacza, że na Google I/O poznamy odświeżonego LG E960 Nexus 4 ze wsparciem dla szybkiej transmisji danych LTE oraz 32-gigabajtową pamięcią wbudowaną,nie wspominając już o najnowszej wersji systemu Google Android 4.3 Jelly Bean.
Jako że pozostała część specyfikacji technicznej ma pozostać niezmieniona, można spodziewać się obecności 4.7-calowego wyświetlacza HD, 4-rdzeniowego procesora Snapdragon S4 Pro o częstotliwości taktowania 1.5 GHz. 8-megapikselowego aparatu głównego a także 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Na koniec warto dodać, że według niektórych źródeł biały Nexus 4 może zostać wręczony uczestnikom konferencji Google I/O 2013.
źródło: YouTube
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
realme Watch S5 zadebiutował oficjalnie w Polsce i już możesz go kupić. Cenę ustalono na…
realme 16T nareszcie debiutuje oficjalnie w niskiej cenie, a ja zastanawiam się, czy to przypadkiem…
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…