, Newsy Play Promocje

Wstrząs dla mas – minuta za 29 gr w Play


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tweenk

  Chciałbym zwrócić uwagę że operatorzy którzy udostępniają połączenia do Play za mniej niż 79 gr/min robią to ze stratą. Play ustalił sobie stawkę MTR do swojej sieci na trochę mniej niż 79 gr/min – to że wszyscy mają drożej do Playa jest świadomą decyzją Playa, a nie innych sieci.

  Obecnie dla mnie najlepszą ofertą jest Nowa Heyah – jest to jedyna oferta prepaidowa w której rozsądne stawki za rozmowy i SMSy połączone są z rozsądną stawką za transfer danych (2gr/100kB – dla porównania w Blueconnect na kartę 3gr/100kB oraz absurdalne stawki za voice i SMS). Lepszą stawkę w prepaidzie ma tylko Play Online na kartę, ale nie działa poza dużymi miastami, czyli przy wyjeździe na wakacje jest bezużyteczny.

 • TomaszN

  @Marcin
  Gdyby mi coś takiego się przytrafiło, to bym od razu poszedł do nich i zrobil awanture i złożył reklamację, a jeśli to by nie pomoglo, to do UOK.

  Co do oferty, to nie czarujmy się, Play robi postępy, by zwabic klientów, ale dużo nie złapią. Z moich znajomych kto przeniósł się do Play, szybko chce wrócić do swojego starego operatora/lub innego – po promocyjnych warunkach, więc jest ten operator traktowany jako „przejściowy”. Inna sprawa, że dzięki takim promocjom, Era i inni operatorzy zmniejszają stawki i idzie to jakoś do przodu 🙂

 • http://marcin.anglista.edu.pl Marcin

  Odradzam przenoszenie się do Play. 27 września br przeniosłem się do Play One65, podpisując umowę na 2 lata. 28 września telefon działał cały dzień jako abonamentowy numer Play, po czym wieczorem został wyłączony i przez dwa tygodnie nie działał. NIe mogłem się doprosić włączenia, wszelkie reklamacje, wizyty w salonie, u przedstawiciela, wszystko bez rezultatu. W końcu się udało, ale za to dostałem od nich fakturę na 1495 zł za zerwanie umowy. Zapłaciłem, bo bałem się, że znowu wyłączą, a poza tym w międzyczasie na moją reklamację, że kara umowna jest bezzasadna, odpowiedzieli mi, że moja reklamacja jest bezzasadna. Po opłaceniu kary umownej złożyłem wniosek o wyłączenie abonamentu i przeniesienie numeru do Fresh, nic z tego. Obecnie jestem abonentem, który zapłacił karę umowną za zerwanie umowy 19 X, a jednocześnie dostał fakturę za kolejny okres rozliczeniowy, do końca listopada. I nie sposób w ogóle nic z tym zrobić. W tej chwili myślę już poważnie o sądzie, UKE i UOK.

 • kapasso

  Wymiata to MEDION z Aldika …3 centy za minute….lub 4 euro miesiecznie bez ograniczen w sieci MEDION lub jeszcze 12 euro miesiecznie bez ograniczen do stacjonarnych i komórkowych …..

 • Pussy

  Play i tak wymiata 😛

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  @Maciek
  Uwierz mi chciałbym, aby był sponsorowany…

  @DeLaval
  No właśnie, bez Play…

 • DeLaval

  w „nowa heyah” minuta polaczenia do wszystkich (bez play) to 28 wiec nie przykozaczyli

 • Maciek

  Fajny sponsorowany news…

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  Z regulaminu mBank Mobile:

  W ramach Promocji w okresie od 14 lipca 2009 r. do 30 czerwca 2010r.
  obowiązują następujące specjalne warunki korzystania z Usług mBank mobile:
  krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci (łącznie z siecią Play) –
  27 groszy brutto/1min.

  A więc jest to promocja do 30 czerwca 2010 roku.

 • ski

  mobile – 27gr/minutę nawet do play


reklama