Kilka tygodni temu na polskim rynku zagościł pierwszy w asortymencie firmy Huawei smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone 8 – Huawei Ascend W1, a już niebawem na rodzimym ryku producenta ma zadebiutować coś naprawdę interesującego – Huawei Honor 3, który jak większość debiutujących teraz modeli ma być konkurentem dla Samsunga Galaxy S 4.
Jak donoszą źródła, najnowsza propozycja chińskiego koncernu zadebiutować ma na rodzimym rynku producenta już w czerwcu tego roku i nie powinno raczej nikogo zdziwić, że Huawei Honor 3 napędzany będzie przez 4-rdzeniowy procesor HiSilicon K3V3 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz, który otrzyma wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM, zaś system Google Android 4.2.2 Jelly Bean ma być prezentowany na 5-calowym wyświetlaczu w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Do wykonania zdjęć posłuży natomiast 13-megapikelowy aparat główny.
A design? No cóż, na chwilę obecną nie wiadomo, jak będzie wyglądał Honor 3, choć niektórzy twierdzą, że jest to EDGE, a w takim wypadku będzie mógł pochwalić się smukłą, zakrzywioną obudową o grubości zaledwie 6.3 mm, która podobnie jak ta w HTC One, wykonana zostanie z pojedynczej bryły stopu aluminium. Czy Huawei jest w stanie dostarczyć smartfon, który poważnie zagrozi konkurencji?
źródło: androidcommunity
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…
Chciałbym, by każdy telefon Motorola był tak opłacalny jak Motorola Edge 60 Pro w najnowszej…