, Newsy Samsung

Samsung – prawie 70 milionów telefonów oraz ponad 6 miliardów dolarów zysku


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MIK

  S4 można już dostać w MM za 2499 zł i to dzień przed premierą 🙂

 • peperoni92

  Czy w Samsungach z androidem jest możliwość zapisywania aplikacji na karcie pamięci? Bo nie wiem czy to 16 GB w obecnie dostępnej wersji mi wystarczy.

  • SirAdi

   To akurat zależy od wersji Androida a nie producenta Samrfona. Od Jelly Bean (4.1) istnieje możliwość zapisywania aplikacji na karcie.

   • Robin

    Istnieje już od wersji 2,3,6. Wszystko zależy jednak od producenta aplikacji. Zdarzają sie takie których niestety nie można zainstalować na karcie pamięci mimo posiadania Androida od 2,3,6 wzwyż.

    • piohabi

     a ja powiem więcej można to robić od 2.2 ;p

 • Robin

  Nie piszę tego powyżej złośliwie tylko chcę pokazać jak można poważnie traktować wypowiedzi tego pana.

 • Robin

  Na tobie nudziarzu nikt nie zarobi. Na lewo i prawo piszesz że kupisz LG Nexus 4, następnie zmieniasz to na SGS4 gdy będzie kosztował 1999 zł. Nexus jest już długo na rynku, SGS4 do takiej kwoty stanieje co najmniej za rok. Nic nie kupisz, jak zwykle zmyślasz.i wypisujesz bzdury, ciągle zresztą te same. Po tym jak zachowujesz się na forach, z których zresztą przeważnie w końcu wylatujesz, nikt nie traktuje twoich wypowiedzi poważnie. Wczoraj pisałeś że SGS4 bardzo ci się podoba, a dziś piszesz że nie wcisną ci kolejnego plastiku.Poza wypisywaniem bzdur nie umiesz się także wypowiadać po polsku, wygląda jakbyś do tworzenia wypowiedzi używał translatora google. Wypowiedzi są niegramatyczne, brak w nich zupełnie poprawnej stylistyki itp. A wracając do tematu, Samsung stał się liderem w branży mobilnej. To na nowości właśnie tej firmy czeka się najbardziej, to Samsung stosuje w swoich flagowych urządzeniach najnowsze rozwiązania techniczne i programowe. A co do plastikowości – tworzywo ma kilka zalet w porównaniu np z aluminium i innym stosowanym stopami. Jest lekkie i elastyczne. Tej pierwszej zalety chyba nie trzeba tłumaczyć. Elastyczność wpływa zaś wbrew pozorom na wytrzymałość na upadki. Tworzywo do pewnego stopnia w czasie upadku może zamortyzować uderzenie o twardą powierzchnię. Oczywiście nie mówię o silnym rzucie o beton, ale przypadkowe wypadnięcie z ręki. Efektem takiego upadku najczęściej jest tylko porysowana obudowa (o ile oczywiście nie pęknie wyświetlacz, ale ten w takim samym stopniu jest narażony na uszkodzenia w obudowie telefonu aluminiowej). Efektem upadku telefonu w metalowej obudowie będzie napewno wgniecenie, które trudniej usunąć i które bardziej szpeci urządzenie od rys. Do tego metal odkształcając się trwale może uszkodzić elementy wewnątrz obudowy, co w przypadku tworzywa jest niemożliwe. Dlaczego na rynku wytrzymałych telefonów, z obudowami niewrażliwymi na uderzenia i upadki króluje tworzywo a nie np aluminium czy też inny metal? Właśnie z tego powodu, tłumienia przez tworzywo drgań i uderzeń.

  • qwerty

   masz dużo racji stary… w sprawie plastiku jak i nazira 😀

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Tylko pogratulować Samsung zysku i sprzedaży.
  Ale na mnie już więcej prędko nie zarobią i nie wcisną kolejnego plastiku galaxy

  • snak

   To kup sobie HTC One albo Xperia Z

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Taki Htc One z WP8 brałbym już dziś za 2500 zł ale z android z nakładkami zamulaczami bez aktualizacji to podziękuję 😀


reklama