Po wprowadzeniu przez Gigabyte na polski rynek 4-calowego GSmart Rio R1 przyszedł czas na kolejny, bardziej zaawansowany od poprzednika model GSmart GS202. Sprzęt zakupić można w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 799 złotych .
GSmart GS202, pracujący pod kontrolą systemu Google Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich, wyposażono w 4.3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli), który wykonana został w technologii IPS i podwójny slot kart SIM. Moc obliczeniową zapewnia dwurdzeniowy procesor Mediatek MTK6575 o częstotliwości taktowania 1 GHz, zaś na dane oraz multimedia zarezerwowane zostało 4 GB wewnętrznej pamięci z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika kart microSD.
Ponadto na wyposażeniu GSmart GS202 znalazło się miejsce dla 5-megapikselowego aparatu głównego z funkcją autofocus występującego w towarzystwie diody doświetlającej LED, kamerki frontowej dedykowanej wideo połączeniom o matrycy 0,3 Mpx, czujnika światła, sensora położenia, e-kompasu, odbiornika GPS z A-GPS, karty sieciowej WLAN pracującej w standardzie IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, portu microUSB oraz akumulatora o pojemności 1500 mAh.
źródło: informacja prasowa
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…