, Android Google Newsy

Co zobaczymy podczas Google I/O? Niestety nie nowego Androida

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marvin

  No i dobrze, że nie pokażą KLP. Będą mieli czas na poprawienie błędów, a nie tak jak w 4.2

 • siper322

  A obsługa Snapdragona 800, Tegry 4 i ekranów Full HD jest już dawno cepie.

  • ktosiowaty

   Jak sądzę była to próba obrażenia mnie ? Nie udało ci się 😛 Jak się nauczysz wyszukiwać ogólnodostępne informacje w sieci to się zgłoś – podyskutujemy. A na razie zajmij się egzaminem do gimnazjum.

 • siper322

  A to ciekawe, Ktosiowaty to pewnie wielka szycha z amerykańskiego oddziału Google i doskonale wie co będzie w Androidzie 5.0 🙂

 • Piotr

  Szkoda Nexusa i Xphone ;/ w sumie key lime pie też szkoda, ale warto czekać!

  • ktosiowaty

   Czy ja wiem czy warto ? Główne zmiany w 5.0 vs 4.2 to:
   – optymalizacja z procesorami Qualcomm Snapdragon 800 i kartami graficznymi Adreno 330 w telefonach oraz NVidia Tegra 4 w tabletach
   – dostosowanie do obsługi ekranów Full HD 1920×1080 w telefonach
   – optymalizacja czasu pracy na baterii Project Roadrunner
   – zintegrowany komunikator Google Babel
   – backup systemu, aplikacji, muzyki, książek, zdjęć i filmów w Google Drive
   – nowy menedżer zadań, programów i ustawień
   – nowe motywy kolorystyczne

   czyli nic na tyle rewolucyjnego, żeby czekać na 5.0 z wypiekami na Twarzy. No chyba, że ktoś nie może się doczekać nowych motywów kolorystycznych 🙂

   • Hype

    Dokladnie. Nie ma sie czym tak ekscytowac. Chyna glownie nowa nazwa i nowym oznaczeniem. Potega cyferek. Miedzy 4.1 a 4.2 duzej roznicy tez nie ma.

    • nns

     Tyle wrzuciło do sieci google. Chyba nie myślicie ze ktokolwiek z tej firmy powiedział by o rewolucyjnych albo przynajmniej dobrych nowościach? zeby ktoś im to opatentował albo co najmniej wykorzystał u siebie ?

 • Alex

  nie rozumiem czego wy chcecie od Samsunga? Dlaczego go krytykujecie co? Samsung jest nr jeden jeśli chodzi o oficjalne aktualizacje swoich telefonów zwłaszcza tych flagowych modeli. Przecież wiadomo dlaczego nie ma jeszcze 4.2.2 na S3. Bo S4 jeszcze się nie pojawił na rynku. pojawi się S4 i wkrótce S3 otrzyma 4.2.2. Przecież Samsung jest zawsze pierwszy jeśli chodzi o ilość aktualizacji i o czas. Mam S3 jakieś 8 miesięcy i dostałem 7 aktualizacji na niego. Który inny producent wydał tyle aktualizacji? ŻADEN. A co robi konkurencja? Przecież HTC ONE X już nie dostanie Androida 5.0. One X zakończy swój żywot na 4.2.2 w okolicach lata 2013 r. Czemu tego producenta nie obwiniacie o aktualizacje tylko czepiacie się Samsunga, który jest nr. jeden jesli chodzi o aktualizacje. Sony Xperia S nadal nie ma Androida 4.1. A flagowy model Xperia Z dalej jest na Androidzie 4.1.2. Czemu się ich nie czepiacie co?

  • Hype

   Wez sie nie popluj. To ze hox nie dostanie piatki to plotka jak narazie a ty piszesz „przeciez” nie dostanie”.

 • ktosiowaty

  Nie sądzę by odsunięcie premiery 5.0 spowodowało, że partnerzy nagle przyśpieszą wdrażanie 4.2.2 🙂 Raczej spodziewam się spekulacji iż „Google ma problemy z nowym Androidem i przesuwa jego premierę” 😉 Żałuję tylko, ze X-phona nie pokażą wreszcie.


reklama