, Apple HTC Newsy

Chcemy dotykać, ale tylko Apple i HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • aga

  ja tam jestem zadowolona bardzo bardzo z mojej dotykowej avili uwielbiam ja i nie mam zadnych zastrzezeń do niej.

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  Bez wątpienia HTC pokazało, że da się zrobić dobry dotykowy telefon. Co do SE… no cóż, czasami mam wrażenie, że firma ta lata świetności ma już za sobą. Niemniej, również ciekawy jestem nowych iksów. Mam nadzieję, że nic w nich nie zepsuli 😉

 • bryanx

  Użytkowników HTC rozumiem 😉
  Użytkowników Iphone nie bardzo, mnie ten telefon zawiódł.

  Aktualnie posiadam nokie 5800 i jestem zadowolony. super fonik, może ciut za gruby,

  wracając do artykułu –
  Użytkowników HTC rozumiem 😉
  Użytkowników Iphone też ( dotykowiec fajna rzecz ;P a zdecydowali by się na zakup 2 bo pewnie polowa z nich uważa to to porażka 😉 – jak ja)
  Użytkowników Samsuna chcących ‚jeszcze raz’ jest mało – bo godnych samsungów jest mało (jedynie te z najwyższej pułki, omnia, omnia II, HD, ultra touch)
  sony Ericsson do tej pory nie mógł się pochwalić dobrych dotykiem, jedynka była średnia, w950 i w960(nie spotakałem, no ale to nei sa typowe touchfony
  – ale myślę, że x2 i x10 (boskie telefony) to zmienia.

 • garfild

  Uzywam HTC , nie dawno mialem Iphone a przed nim Samsunga HD , Samsung rewelacyjny lcd- muzyka- filmy – leprzy od Iphona , Iphon znudzil mi sie wresja 3.1 nie do sciagniecia lock wiec sprzedalem , szukalem dlugo telefonu ktory pod wzgledem dotyku dorowna Iphonowi, gdyz Samsung HD odpada , wkoncu trafil mi sie HTC Hero – rewelacyjny interfejs no i ten dotyk w niczym nie ustepuje Iphonowi , wielki pozytyw . Pozdrawiam a co do klawiszowcow , nie wyobrazam sobie juz aby miec fon z klawiszami pzdr.

 • mlasd

  mam etena x500+, sprzęt rewelacyjny jak na tamte czasy. gdyby firma nie została sprzedana acerowi kupiłbym kolejny model. teraz czekam na HTC z obsługą dwóch kart sim – jak wyjdzie, bedze mój.


reklama