, Android Apple HTC iOS Newsy Smartfony Telefony

iPhone 5 vs HTC One: wytrzymałość na upadek [wideo]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  szkoda trochę tych fonów

 • rolchg

  Test tylko potwierdził to co pisałem kilka postów wcześniej, na temat wad aluminiowych obudów w kontekście narzekań na plastikową obudowę w S4. Niestety wygląd nie idzie w parze z praktycznością i wytrzymałością. Trzeba wybrać co jest ważniejsze. Ja mam zwyczaj nosić telefon w kieszonce bluzki i przy schylaniu często mi wypada. Metalowa obudowa mojego HTC Desire ma już wgniecenia na wszystkich rogach, na szczęście ekran wytrzymuje:). Coraz bardziej się skłaniam do nowego S4 a jego plastikową obudowę nie zaliczam do wad. Ciekawe jak by wypadł w takim teście?

 • Adam’S

  Żeby test był faktycznie adekwatny i porównywalny, powinno się te smartfony przetestować na specjalistycznych urządzeniach. Takie „rzucanie” słuchawką nie daje pełnego obrazu i nie odzwierciedla, które urządzenie jest trwalsze. Gdyby spadały idealnie, w to samo miejsce, to jeszcze taki test mógłby być w miarę obiektywny. Ale to, co tu prezentują, należy brać z dużym przymrużeniem oka.

 • Xyz

  Iphone 2x upadł na ekran, podczas gdy One tylko w ostatecznym upuszczeniu, można odnieść nawet wrażenie, że pierwszy droptest z kieszeni na ip5 był trochę celowy. W dobie obecnych smartphonów każdy upuszczony na ekran będzie pęknięty, więc ogólnie testy wypadły dobrze. Choć aluminium ma predyspozycje do różnych wgnieceń i odprysków, nie wygląda to zbyt estetycznie. Ale i tak prawie każdy nosi swoją perełkę w jakimś case’ie 😉


reklama