Prezentacja Samsunga Galaxy S 4 już za nami, a więc przyszedł czas na plotki oraz spekulacje dotyczące trzeciej generacji phabletu Galaxy Note, który względem poprzednika ma zostać wyposażony w 5.9-calowy wyświetlacz, a co ważniejsze, nie wykluczone, że poznamy go jeszcze w tym tygodniu. Jak to możliwe?
Jak wynika z informacji dostarczonych przez Korea Times, Samsung zaprezentuje Galaxy Note III, a raczej jego atrapę, podczas spotkania na wysokim szczeblu z AT & T w Suwon, w Korei Południowej, które odbywać się będzie jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście, liczymy, że jakiś niepokorny dostarczy nam kilka zdjęć najnowszego urządzenia, które ma zaoferować potencjalnemu nabywcy według ostatnich informacji 5.9-calowy wyświetlacz OLED prezentujący obraz w rozdzielczości Full HD.
Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Note III odbędzie się prawdopodobnie pod koniec sierpnia, podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, jak miało to miejsce w przypadku w premiery Galaxy Note II.
źródło: Unwired View
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że Koreańczycy mają powody do zadowolenia. Samsung Galaxy S25 Ultra sprzedaje się…
Samsung Galaxy S25 Edge podzielił się specyfikacją aparatów przed oficjalną premierą. Drogi smartfon z wyjątkowo…
OnePlus dosłownie i w przenośni rozbił bank! Producent pochwalił się wielkimi żniwami po prezentacji kompaktowego…
ManiaK Tygodnia w 8 wydaniu pojawia się wcześniej i będzie krótszy. Tym razem opowiemy o…
Jaki telefon kupić do 1000 złotych? Dzięki znakomitej przecenie jednym z najlepszych kandydatów do miana…
Samsung może wrócić do gry jako producent chipów firmy Qualcomm. Nowy Snapdragon 8 Elite 2…