, Android Newsy System

Android przed iPhone OS i Windowsem Mobile do końca 2012 roku?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://nessip.wordpress.com nessip

  Sądzę, że Android ma szanse wyjsc na 1-sza pozycje natomiast ciekaw jestem co sie wydarzy z pozostalymi OS-ami. iPhone jest już także trochę leciwy, ale ma swoich zagorzałych fanów, Symbian łatwo pola nie będzie oddawał natomiast WM nie bardzo ma coś ciekawego do zaoferowania patrząc na jego rozwój z wersji na wersję.

 • Kamil

  Przykro mi, ale Symbian został systemem opensource. Jest pod kontrolą nokii, ale to nie zmienia faktu, że system ostatnio przechodzi gwałtowną ewolucję (ale nie rewolucję). Już teraz jest planowana następna wersja symbiana, która będzie lepiej wyglądała w dotykowcach. Poza tym trzeba jeszcze wziąć poprawkę na wiatr, że nokia produkuje najwięcej komórek i zarazem jedne z najlepszych. W USA powoli zdobywa popularność, choć nadal ten rynek jest traktowany przez firmę po macoszemu.

 • rarz

  to jakiś żart? 3 lata w telefonii komórkowej to epoka. Z fusów w kiblu wróżyli?

 • gilvhs

  Symbian szybko nie umrze ponieważ jest wiele jego fanów, do dziś są użytkownicy Siemensa SX1, tylko ze względu na starego symbiana, napewno bardzo uszczupli się gama telefonów z symbianem do 2-3 apartów. Nie wiadomo co nowego wymyśli MS ze swoim wm7, mogą stworzyć coś naprawdę fajnego. A Android rozwija się w szybkim tempie i w dobrym kierunku. Wieżę, że to będzie platforma numer 1 za niedługo. Zaś iPhone OS nie zmieni się mocno przez politykę Appla, ale też nie straci swojej pozycji bo jest to bardzo stabilny system chodź zamknięty.
  Ranking jak ja to widzę:
  1.Android
  2.WindowsMobile7
  3.iPhone OS
  4.Linux – WebOS – BBos
  5.Symbian

 • Pedro

  Do 2012 symbian już nie będzie istniał, na dzień dzisiejszy już jest przestarzałym systemem. Wróże mu szybka śmierć !


reklama