Wiemy już, że Samsung będzie używał dwóch różnych procesorów – Snapdragona 600 przeznaczonego na rynek amerykański oraz Exynosa 5 OCTA w innych krajach. Aktualnym królem benchmarków jest HTC One, ale czy S4 będzie jeszcze lepszy?
HTC One również korzysta z Snapdragona 600 i jest aktualnie najwydajniejszym smartfonem, pokonuje zarówno Xperie Z jak i wszystkie telefony z 2012. Amerykańska wersja Samsunga Galaxy S4 korzysta ze Snapdragona 600 i to właśnie na niej udało się Phonearena.com przeprowadzić pierwsze benchmarki. Należy jednak pamiętać, że nie jest to wersja ostateczna i te wyniki w wersji produkcyjnej na pewno się poprawią. W AnTuTu S4 uzyskał 14605, a wynik Quadrant’a to 12502. Są to dobre, lecz nie oszałamiające rezultaty, które na pewno będę lepsze gdy S4 wejdzie już na rynek. Nie ma na razie żadnych informacji jakie wyniki osiągnie najnowszy Samsung na ich autorskim procesorze, czyli Exynosie 5 OCTA, który ma 8 rdzeni.
Przypominam, że premiera odbyła się wczoraj i jeśli nie znacie pełnej specyfikacji to możecie zapoznać się z nią naszym wpisie.
Źródło: phonearena.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…