, LG Newsy Samsung

LG w sprytny sposób niweczy starania specjalistów z Samsunga

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • noexde

  @tezert g*wno wiesz ! lg jest lepsze,lepsza jakos super IPS !! sajsung jest mega plastikowy oh bron nazirka :/ dziecko na twoim poziomie

 • http://gravatar.com/tezert tezert

  dlaczego wszyscy tak dobrze wróżą Lg a wyklinają samsunga ? z tego co widziałem to lg też jest wykonane z plastiku i to o wiele gorszego od samsunga, do tego brak aktualizacji, beznadziejna kontrola jakości i ogólnie slaba jakość produktów,… tak, idealny kandydat na nowego władcę rynku gsm. A nazir mądrze prawi.

  • Heyy

   Samsung teraz za wysokie marże robi. Prawdą jest, że to najsilniejszy gracz z telefonami opartymi na Androidzie, ale robią ceny wzięte z d***, za przeproszeniem. LG ma ceny o wiele rozsądniejsze, ale nie rozumiem czemu swoich słuchawek nie wprowadzają na każdy rynek. Gdyby Nexus 4 był dostępny od ręki w każdym kraju(oczywiście w rozsądnej cenie) to by się bardzo rozpromowali.

 • qwerty

  fajne zagranie 🙂 niech się zabiorą za aktualizacje bo trochę kiepsko im idzie… jak narazie JB dostał tylko 4X HD i to jeszcze nie w każdym kraju…

 • zepter

  Wczoraj pojawiła się aktualizacja dla L9 do JB i dodatkowo jest już możliwość odblokowania BL. To co lg zaprezentowało w tej aktualizacji jest niesamowite, tel przyspieszył dwukrotnie.

 • Navarro

  LG niczego nie zniweczy, a już na pewno nie przyćmi takimi reklamami dzisiejszej imprezy Samsunga. Lepiej niech zaczną tworzyć porządne produkty i usługi, bo jak narazie to kiepsko.

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  LG nic nie pomoże jak nie poprawią swojego wizerunku w dostępie do swobodnego zakupu globalnie bez ograniczeń smartfona Nexus4 lub LG G Pro .

  Na dzień dzisiejszy nie maja z czym konkurować i co sprzedawać a Samsung za kilka tygodni swój model Galaxy S4 wystawi w sklepach na całym świecie bez ograniczeń a LG mogą wtedy swoje banery zwinąć i odliczać straty swojej drugi raz nie wykorzystanej szansy 😀

  To jest własnie biznes i piękne że Samsung można kupić bez problemu a LG popatrzeć na baner i reklamy 😀

 • Heyy

  Sprytne rozwiązanie 😛 Jak ktoś przeczyta górny banner myśli, że na dole jest to samo 😀 Może w końcu LG się za siebie wzięło. Najpierw dobra sprzedaż L9, teraz inwestycja w reklamę. Potrzebują jeszcze szybkich aktualizacji oraz dostępności ich telefonów. Kto wie może LG będzie miało 3 miejsce, lub nawet zastąpi Samsunga.


reklama