, Lenovo Newsy Smartfony Technologie

ManiaKalne Wiadomości: smartfon Amazona w sierpniu, jak i do czego używamy telefonów oraz przymiarki Lenovo do wykupienia BlackBerry


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  BB chyba teraz ma się dobrze, Lenovo mógłby przejąć LG, bo nie lubię tej firmy to taka podróbka szajsunga

  • roomack

   Mnie nie chodzi o uśmiercenie w znaczeniu przejęcia upadającej firmy i poddanie jej eutanazji, lecz o zniszczenie jej wizerunku poprzez wykorzystanie jej know-how oraz infrastruktury celem dojenia jej dotychczasowych klientów z kasy w zamian oferując o wiele gorszy jakościowo produkt niż dotychczas. Mając na myśli przejęcie czegokolwiek przez lenovo widzę właśnie taki scenariusz ponieważ poznałem już „kulturę” korporacyjną tej firmy pod kontem podejścia do klienta.
   Co do LG, to bawiłem się ostatnio L7, który nabyła moja koleżanka z pracy. W żadnym razie nie postrzegam tego jako podróbkę samsunga. Produkt wykonany – ośmielam się stweerdzić – bardziejbelegancko niż Samsung. Dojrzała konstrukcja mająca własny styl.

 • samja

  Lenovo idzie w złym kierunku. Po przejęciu produkcji laptopów IBM wydawało się, że będzie OK.
  T61, T400, T410, T420 były jeszcze OK, ale T430 jest bliżej Ideapadów niż TP. Nie mówię o wciskaniu na siłę nędznej wyspowej klawiatury, ale i o jakości tego ostatniego wynalazku. Sypie się to badziewie, że poezja. W firmie jest 5 sztuk tego badziewia. Technicy przynajmniej raz w miesiącu muszą przyjeżdżać któregoś odratowywać. Model Y580, którym wszyscy się tak podniecają jest najczęstszym bywalcem w serwisie lenovo. (mówię w tym przypadku o przyjętych lapkach w Jabilu). Coś tam słyszałem, że nawet ucięli gwarę z 24 miesięcy do 12. Mam nadzieję, że inni producenci sprzętu nie pójdą tym śladem. HP ze swoimi Elitebookami naprawdę ostatnio wymiata, sprzęt jest rewelacyjny, podobnie u Della, co prawda aktualny design jest kiepski ale sprzęt pożądny.

  • Roomack

   Jeśli chodzi o Lenovo, miałem na myśli tablety akurat, ale widzę i nie myliłem się, że wszystkie produkty ma badziewne – najszczersze zatem moje kondolencje w kierunku fanów urządzeń BlackBerry, z których Lenovo zrobi ścierwo nie warte złotówki.
   Co do HP faktycznie. Miałem laptopa HP DV9700 którego obudowa się….zdezintegrowała na skutek użytkowania bardziej intensywnego niż przewidział producent. U mnie laptop dostaje po d***e. Zaufałem jednak firmie ponownie bo ma dobry serwis, a najnowsze DV-7 są przecudne. Obecnie cieszę się i7-ką z 8GB RAMu i 17″ ekranem, a i design mi się podoba, bardzo elegancki. Cacuszko, którego przysięgłem sobie nie zaorać jak poprzednika. 🙂

 • Danio

  Może w połączeniu lenovo black berry powstanie coś ciekawego 🙂

  • roomack

   lenovo ma chyba misję zamienienia świata w mobilne elektroniczne g***o. Zrobiło to już z IBM-em, teraz pora przyszła na uśmiercenie BB.

   • bubels

    Najlepsze laptopy na śiwcie
    (*redaKcja – komentarz moderowany*)
    Jak cię nie stać na Think Pada to się nie odzywaj :

    • Roomack

     Wręcz przeciwnie, zawsze, cokolwiek kupuję, wybieram modele flagowe. Wolę dołożyć parę złotych i mieć full wypas, niż jakiś shit za niewiele mnie w którym mi będzie tego czy owego brakowało.


reklama