, Android Orange Promocje Telefony

Smartfonowe okazje na Dzień Kobiet w Orange

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Komis Gsm

  dla kobiety – dobry jezdziec i ujezdzanie a nie telefon , one dzis tylko by caly dzien skakaly na koniku .

 • Bear

  A tak od niechcenia wszedłem zobaczyć co to za promocję wymyślił sobie Orange. A że jest SIII mini kórym jest zainteresowana moja znajoma to poczytałem . I ? Byłem z nią parę dni temu w Play (nie piszę że to najlepsza sieć itp. Raczej naszło mnie porównanie). A w Play ten telefon można wziąć za 1zł przy abonamencie 89zł z 2.5 Gb pakietem danych na internet. Czyli Orange by dorównać konkurencji musi zrobić promocję. Napisałem dorównać bo jestem miły. Tak naprawdę by dorównać musi zrobić promocję promocji. A co ma uczynić by konkurencje przebić ?

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Wystarczy mi Play onlaine na kartę i nigdy więcej Play.
   Wszystko leży a internet to porażka i brak zasięgu .

   • Bear

    Weż się w garść bajtel. Ocuć się bo zasięg w Play jest jak u każdego innego operatora . Powtarzasz frazesy niezorientowanego w temacie ludu który tak jak i ty żyje w temacie telefonii jeszcze w roku 2008. Sam zasięgu ostatnio nie miałem na szlaku pod szczytem a wtym wypadku to chyba usprawiedliwia Play.

   • anarchyINpoland

    (*redaKcja – komentarz moderowany*)
    W tej chwili Play ma jeden z lepszych zasięgów w Polsce. Jak miałem przedpotopowy modem, to nie ma się co dziwić, że miałeś problemy z łączem. Rusz się trochę, ogarnij i zauważ, że jest rok 2013, a nie 2007 czy 2008, jak ci napisał kolega Bear. Jesteś trochę do tyłu, a twoja ideologia pasuje bardziej poziomem do ideologi bieszczadzkich misiów, niż do gatunku homo sapiens. Zresztą mam pewnie wątpliwości, czy cię do tego gatunku zaliczyć. Nie jestem rasistą, ale skoro już zamieszkałeś w Polsce, to może nauczyłbyś się poprawnie pisać i wysławiać?

 • Nazir

  Jak zwykle świetne pomysły od pomarańczowych w „Zetafon” tylko brać na Dzień Kobiet i płacić abonament 2 lata 😀

 • Kamil

  Serio ? To nic sie nie opłaca… Nie to ze chciałbym cos za darmo ale juz bym wolał wziąć cos porządnego albo bardziej kobiecego dla swojej ukochanej połówki.


reklama