, Nokia Symbian Telefony

MWC 2013: Nokia Lumia 720, Lumia 520 i inne telefony (galeria)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Fobs

  Mam 4,3 cala, może bym wziął 4,5 pod warunkiem że ramki były by wąskie i obudowa nie urosła. Nic większego nie mam zamiaru nosić w kieszeni.

 • Komis Gsm

  5 cali to kloc wielki za duzy dlamnie, max 4 cale .
  A podoba mi sie 301 choc bez gps lipa troche dali by mapy i gps oraz 5 mpix i bylby fajnuta
  – a wogole fajna japonka podoba mi sie na zdjeciu

 • http://gravatar.com/kukinda kukindakukinda

  a ja nie odczuwam takiego braku ….

 • Nazir

  Jestem bardzo nie zadowolony że Nokia nie ma nowego modelu Lumia z ekranem 5-5,5 cala z WP8 w tym roku i tym samym oddaje segment dla innych producentów takich smartfonów z android.

  • stpman

   Póki co WP8 nie obsługuje rozdzielczości Full HD. Z tego też powodu Nokia na razie nie zdecyduje się na wprowadzenie telefonu 5″. W wakacje ma wejść aktualizacja „Blue” i wielce prawdopodobne, że umożliwi obsługę takich rozdzielczości. Byłoby to o tyle sensowne, że Nokia w październiku prezentuje swojego flagowca. Możliwe, że będzie miał właśnie 5″ ekran Full HD i ulepszony aparat z 808. Niewykluczone, że Nokia chce zobaczyć co pokaże konkurencja i dopiero potem odkryje karty;)

   • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

    Nie koniecznie musi być HD , ekran 5 cala nie ma nic wspólnego z WP8 , czego przykładem jest 4,8 cala Amoled Plus w AtivS
    Jak widać już realnie Samsung ma ekran prawie 5 cala pod WP8 a Nokia zatrzymała się w 2011 roku gdzie 4,5 cala było dawno dla Android


reklama