, HTC Telefony

Dlaczego nie opłaca się kupować HTC Hero

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://flamner.info flamner

  pfff.. ale mi artykuł. Autor chyba zły bo nie mógł dostać htc hero w play ;D Podstawowe rożnice między magikiem a herosem to że ten drugi posiada jacka 3,5 aparat 5mpx, więcej ramu oraz solidniejszą konstrukcje, nie wspominając o mniej brudzącym się wyświetlaczu.

 • http://www.f.pl dannnyyy

  NIe kupię HTC HERO, bo:

  – nagrywa wideo w rozdz. 320×240
  – nie ma radia
  – nie pozwala przesylac plików przez bluetooth

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  @seba
  Wersja z Vodafone miała 192MB pamięci RAM

  Wersja z polskiego Oragne ma 288MB RAM.

  Jak widać sam musisz poczytać.

  @karaś
  Na Xperię X3 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…

 • karaś

  Miejmy nadzieje że SE jak najszybciej zaprezentuje Rachel z tym super mega procesorem i pozamiata na rynku telefonów z androidem.
  A w bitwie HERO vs. MAGIC dla mnie wygrywa hero 🙂

 • :)))

  Miejmy nadzieje że SE jak najszybciej zaprezentuje Rachel z tym super mega procesorem i pozamiata na rynku telefonów z androidem.
  A w bitwie HERO vs. MAGIC dla mnie wygrywa hero, wydaje się jakoś bardziej przystępny i dostępny w dość dobrej cenie w play. Jak tylko skończy mi się umowa to biorę HERO 🙂

 • seba

  300 ramu ? lol 192 poczytaj troche

 • http://www.komorkomaniak.pl Mateusz

  @Globus
  I7500 Galaxy na pewno nie będzie posiadał interfejsu Sense UI – jest to produkt HTC. Może chodzi Ci o aktualizację systemu do wersji 1.6 Donut.

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że I5700 Galaxy Lite, będzie obok Androida posiadał interfejs TouchWiz.

  @Valtras
  Akurat te 128MB RAMu w przypadku Samsunga to nie jest mało. Nie koryzsta on bowiem z zasobożernego interfejsu SenseUI, który mimo iż fajny obciąża trochę telefon. Do płynnej pracy wystarczy.

  Co do obu telefonów, to oba tak samo mi się podobają, chociaż Hero jest urządzeniem nieznacznie lepszym i nowszym. Mogę jednak, powiedzieć, że do póki ceny najnowszego Andka HTC – Tattoo nie spadną poniżej 1000 zł, telefon ten nie jest wart zainteresowania.

  PS. Widzę, że będzie trzeba wziąć dostępne w Polsce Androidy i porównać je…

 • Vatras

  Co ty wygadujesz!!!!! Samsung ma tylko 128 ramu, a htc magic i hero mają prawie 300. Jeszcze kilka wersji softu i Samsug pójdzie w kosz bo albo bedzie lagował, albo straci wsparcie techniczne.

 • Globus

  najlepszym rozwiązaniem jest kupienie Samsunga Galaxy który jest ładniejszy, ma lepszy aparat (bo z Ledem) i a poczekanie na aktualizacę do Sense bo ona niebawem z pewnościa się pojawi 🙂

  a i sam telefon jest tańszy niż HTC Hero 😛


reklama