, Android Newsy Smartfony Telefony Zopo

MWC 2013: Zopo Mobile prezentuje phablet z Tegra 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jan Kowalski

  Kolejny co wygląda jak Note 2. Serio nikt poza Sony i LG ni umie wymyślić designu innego niż Samsungowy?

 • http://gravatar.com/dmn1987 Zapata

  Widac na jakim modelu sie wzorowali twarzac ten tabletofon

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Czy szanowna Redakcja mogłaby używać zamiast pokracznego określenia „phablet” na bardziej polskie i dobrze brzmiące „tabfon” albo „tabletofon” czy zupełnie polskie „tablet kieszonkowy”? Naprawdę to by lepiej w artykułach brzmiało. To raz a dwa cieszy mnie, że rozwija się segment urządzeń o przekątnej większej już 5″. W końcu take maleńki tablet jest wygodniejszy w pracy terenowej niż ciężki i duży iPad czy Note10.1. A sam tablet od Zopo? Ciekawy ale wygląda jak uproszczona (bez rysika i odpowiedniego softu) i powiększona kopia Note2. Przy odpowiedniej cenie i jakości może cieszyć się on sporą popularnością.

 • East Import

  Cudowny telefon kladzie na lopatki Nexus 4 a pewnie i 5. Oraz buble takie jak Active S. Zamowilem dla swoich klientow caly konterer. Juz kilkaset osob pytalo wlasnie o ten konkretny model. Sadze ze caly samowiony rzut rozejdzie sie na pniu.

 • sman

  Ale nudne te targi wszystko co ważniejsze odbywa się na osobnych eventach (htc one, s IV), sony już swoje pokazało, apple nie wystawia się wcale. O note 8.0 było już wiadomo, a po za tym taka specyfikacja to chyba w zeszłym roku byłaby ok, zwłaszcza z tym ekranem – chyba że to nie highend, a tylko middle. Może się mylę ale może się jeszcze i mam nadzieję wydarzy w związku z MWC. Może Hjuiiii coś wymyśli 🙂

 • http://gimbu9099905.com.pl Didżej Januszz

  kolejny bubel bez poprawek aktualizacji, Ja dziękuję i czekam na model z WP8, ewentualnie a`la Nexus.

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Zgadzam się i popieram 🙂


reklama