, Android Newsy Samsung Telefony

Galaxy Note II jako mobilne biuro? Dlaczego nie? [Infografika]

Czy smartfon może pełnić funkcję mobilnego biura? / fot. amorphis, Fotolia

Czy smartfon może pełnić funkcję mobilnego biura? / fot. amorphis, Fotolia

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.antyl-story.blogspot.com AnTyl

  no dobra, a inny Samsung, np. ten: bit.ly/Z2xn4y to nie może być mobilnym biurem? bo chyba każdy przeciętny smartfon może być biurem i da się na nim względnie dobrze pracować (oczywiście jak trzeba bo laptop to to przecież nie jest).

 • roomack

  Masz rację, literówki się zdarzają i na normalnym sprzęcie ale na fonach i tabach to regularny problem nie tylko w popełnianiu, ale i w niezauważaniu przy sprawdzaniu gotowego tekstu. Ja nie chcę zdyskredytować urządzenia a jedynie jego przeznaczenie do regularnej pracy. Tabfon to urządzenie podręczne do zadań doraźnych przy braku normalnego sprzętu w terenie. Nie bardzo rozumiem zatem ideę podłączania do tabfona klawiatury i na siłę robienia z niego kompa stacjonarnego, skoro w warunkach domowych biurowych można bez przeszkód takowego użyć. Kwestia odpowiedniej strategii podziału zadań między urządzenia. Pozdrawiam.

 • roomack

  rozumiem, że powyższy post też na note 2? Nagminne literówki – oto kwintesencja tekstów redagowanych za pomocą wirtualnej klawiatury ekranowej, pozostawiającej skrawek ekranu dla redagowanego tekstu. A jak wyniki konkursów ? Do pisania tekstów służy komputer z klawiaturą sprzętową oraz min 15″ monitorem i basta, jeśli ma to mieć ręce i nogi. Pozdrawiam.

  • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

   Akurat ten i poprzedni post powstały na smartphonie LG L9. Wyniki konkursów narazie wyróżnienie za recenzję aplikacji Puffin na iOS oraz nagroda tygodnia za komentarze w postaci pedrive’a. Literówki zdarzają się każdemu nawet piszącemu na komputerze choć ja podczas pisania na forach czy odpowiadając na maile korzystam z klawiatury sprzętowej, którą łączę z Note,2 przez bluetooh. Bardzo ułatwia mi to korzystanie z Note2 choć zastosowana przeze mnie klawiatura AI Type w przypadku braku klawiatury sprzętowej również sprawdza się znakomicie.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Sam korzystam z Note2 jako mobilnego biura. Piszę na nim artykuły konkursowe na konkursy ogłaszane przez Redakcję GsmManiaka a także odpowoadam dzięki niemu na maile czy też komunikuję się przez komunikatory. Note2 to prawdziwy przykaciel w terenie i znakomity pomocnik.

 • Jan Kowalski

  Wszystko zależy od tego jakie biuro. Bo jeden w biurze potrzebuje poważnego programu księgowego albo zus a inny tylko pracy na plikach tekstowych, czasem może trochę grafiki i kalendarza oraz mail. Wtedy Note2 jest doskonały i naprawdę się sprawdza lepiej niż taszczenie ze sobą laptopa. Osobiście polecam.

  • roomack

   telefon się sprawdza w pracy na plikach tekstowych??? Chyba że komuś skończyła się właśnie prenumerata tygodnika the masochist. Do tego nie nadaje się nawet tablet 10″. Próbowałem używać takiego tabletu do wszystkich zastosowań biurowych będąc w terenie. Niestety, telefon tylko do zastosowań podstawowych: dzwonienie, sms, gps, terminarz, budzik, kalkulator i drobne multimedia jak mp3, prowizoryczne zdjęcia, filmiki na YT, jeśli pisanie to co najwyżej króciutki email lub wpis na Fb.

 • roomack

  Hmmm, dziwny dualizm redakcji na temat Note 2. Czy redakcja musi sobie na wzajem zaprzeczać ?? W tym: www.gsmmaniak.pl/18032…rue-story/ artykule pan Krzysztof Swoboda w praktycznym teście sprzed ok 2 tygodni wykazuje, że SGN2 w zastosowaniach biurowych to porażka. Teraz inny pan redaktor odgrzewa kotlet i twierdzi coś wprost przeciwnego. Nie znam się na dziennikarstwie – odkąd jest internet, (pseudo)dziennikarzem może być każdy – ale jeśli ma który to być portal opiniotwórczy, to wypada aby redakcja miała spójne zdanie na dany temat, bo strategia każdy (redaktor) sobie rzepkę skrobie bynajmniej nie dodaje temu portalowi powagi. Wygląda to tak, jakby w gsmmaniaku nie było naczelnego, ogarniałby całokształt, powstaje zamęt w głowach konsumentów i okazja (dla trolli) do sprzeczania się na ten sam temat. Tematów chyba nie brakuje, skoro są osobne portale tematyczne w grupie Techmaniaka? Fajny portal, z potencjałem, ale treści są niespójne i nierzadko lakoniczne, jakby na siłę. Pozdrawiam. P.S. dennych portali nie krytykuję w ogóle, tylko te, które zamierzam czytać.

 • Nikuś

  Jakoś android nie kojarzy mi się z biurowymi funkcjami . . .

 • Jakub

  był, bo symbian jest już zamknięty nie wspomagany,

 • ANTY

  Biurowym system jest symbian a nie jakiś android do zabawy …

 • fgasgfd

  mobilnym biurem był n900 z meamo


reklama