, Android Apple Google iOS Newsy Nokia Smartfony

ManiaKalne Wiadomości: koniec Androida jako marki, tania Lumia z WP8 na MWC, iOS 6.1.3 w drodze

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  @AVS to i tak że tylko 20% za chwilę będzie 50% a później to już wszystkie klasyczne modele znikną z rynku, i wszyscy będą musieli mieć dotykowce, gdzie połowa nie potrafi z tego korzystać, w sumie się nie dziwie

 • janek

  Nazir, Naźir, Hazir, Osama bin Nazir, DJ Janusz, Srazir, …
  Czy to już cała rodzina?
  I jeszcze jedno. Czy nie możecie wymienić się poglądami przy obiedzie zamiast na forum? 🙂

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  No i co teraz będzie jeśli Android stał sie marką? Jak go nazwą? A może nie będzie już ku uciesze fanów Apple i samego Apple Androida tylko jakiś Google OS? Szkoda rozpoznawalnego robocika…

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Jak będzie Nexus i Android z optymalizacją od Google to będzie marka a wszystko inne to buble jednego sezonu z android.

 • http://BRAK AVS

  „Sprzedaż tradycyjnych komórek spadła w 2012 roku o ponad 20 procent.”

  Jak miała nie spaść, jak już nie produkują tradycyjnych komórek?:/

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Te 20% wybrało już Nexus.
   Około 1 mil. sprzedanych smartfonów Nexus w ciągu kilku miesięcy i nadal zapotrzebowanie nie zaspokojone w handlu bo nie muszą co rok kupować nowego bubla od producenta aby dostać aktualizację android

   • anarchyINpoland

    Wybrało Nexus, bo to tania zabawka. I tyle w temacie. Nexus to slogan reklamowy. A sprzęt? Lipa i tyle. Kupują go ci, których nie stać na coś lepszego.

 • Jakub

  @biblok zgadzam się android działa dobrze dopiero od 2 rdzeni, poniżej jest cienko, a wp7 śmiga na 1 rdzeniu aż miło, ale tutaj nie chodzi o rdzenie, nieważne jakie ma podzespoły tzn ile ramu i ghz i rdzeni, ważne żeby system spełniał oczekiwania czyli był szybki,niezawodny, wielozadaniowy, aplikacje to też nie problem, bo cały czas powstają nowe nie tylko na androida, ale na iOs BB czy wp tak samo. Najpierw trzeba obrać standard czyli żeby system działał płynnie, jak np ktoś chce androida to co najmniej musi wziąć maszynę 2 rdzeniową, poniżej nawet nie ma sensu, i teraz kierujemy się za potrzebami, czy chce lepszy aparat, czy większy wyświetlacz, czy fon zriobiony z plastiku czy z jakiegoś lepszego materiału

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Problemem Android jest brak optymalizacji i nakładki producentów które ostatecznie spowodowały największą fragmentację i pat co do dalszego rozwoju tego systemu w takiej postaci.

   • Biblok

    Ale przynajmniej świat Androida dzięki zastosowaniu nakładek jest zróżnicowany i każdy może znaleźć coś dla siebie. Jak się chce czystego Androida to kupuje się Nexusa ale jest wybór a nie jak z WP czy iOS.

    • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

     Nakładki to kołek do zabicia trumny tych smartfonów z android co fakty pokazują jak wyglądają buble bez aktualizacji.

     Android powinien być od Google aby miał aktualizację bezpośrednio i skończyć z potworną fragmentacją tego OS .
     Nakładki producenta jako dodatek do wyboru na podobieństwo programów jak ktoś chce mieć coś innego i taka była by zaleta kupowania takiej czy innej firmy bo dostajesz dostęp do dodatkowych właśnie zalet.

  • Biblok

   Jeśli chcemy zakupić coś z WP 8 to jesteśmy zmuszeni do wyboru modelu z dwoma rdzeniami. W Androidzie niby jest jeszcze wybór w tych jedno rdzeniowych modelach ale są one słabe a nieraz tylko wkurzaja użytkownika. Za niedługo też w świecie Androida znikną modele z jednym rdzeniem, bo procesory z dwoma są coraz tańsze i jest ich coraz więcej. Zresztą najnowsze wersje Andka chodzą jak na razie tylko na dwóch rdzeniach i nie zanosi się na jakieś tanie modele z JB.

   • ktosiowaty

    Terefere kuku….. przestańcie powtarzać marketingowy bełkot. Mam jednordzeniowca z JB na pokładzie i śmiga jak należy. Fakt, JB nie jest od producenta który już dawno stwierdził, że sprzęt jet za słaby na JB.

    • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

     (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

     • Adam’S

      (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 • biblok

  Android był używany w modelach o bardzo słabej specyfikacji sprzętowej przez co często w tych modelach działał niezbyt dobrze. WP 8 natomiast wymaga dwóch rdzeni i bez nich nie będzie żadnego modelu przez co Androida należy brać pod uwagę tylko w modelach dwurdzeniowych, gdzie radzi sobie dobrze.

 • http://gimbus25.com.pl Didżej Januszz

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

  • qwerty

   myślicie, że jesteście zabawni? banda dzieciaków w jednej osobie…

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Wróciłem z MM i też lipa , widocznie trzeba poczekać na nowy sprzęt do kwietnia bo jak post to post 🙂

  Mnie najbardziej interesuje nowy Nexus smartfon i tablet w tym roku .


reklama