, Android LG Newsy Telefony

Panorama VR oraz Dual-recording – zaawansowane funkcje aparatu w Optimus G Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  @Adam’s zgadzam się z tobą,nexusy nie mają ani jakiejś genialnej reklamy, nie sprzedaje się jakoś wybitnie, średnia półka cenowa/technologiczna, i z tymi rdzeniami też starczy,dla androida tylko potrzebuje 4 rdzenie, a reszta systemów wymaga 2 rdzenie, więcej nie potrzeba, a tym bardziej nie potrzebne są już większe ekrany bo nie długo będą „przenośne telewizory robić”

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Niezła parodia reklamy Apple ze sławnym już „cheeeeeeeeeeeeeesss”. Fajnie zrealizowany filmik i nie tak nadęty jak reklamy iPhone5. A sam Optimus G chylę czoła. Godny konkurent Note 2 choć niebawem będzie Note3.

  • Adam’S

   Za tym wyścigiem nie nadążysz. Kupujesz sprzęt, a za 2 miesiące jest już coś innego, nowszego, być może lepszego. Inna rzecz, że do wielu podstawowych potrzeb, dla których wykorzystujemy smartfona, tak dynamiczne zmiany nie są wcale potrzebne. Producenci powinni główni nacisk położyć na zwiększenie wytrzymałości baterii, a nie pakowanie 4, 6, 8, 20 😉 rdzeni, które i tak nie są wykorzystywane. Co innego dzieciaki. Tu cyferki grają „ważną rolę”. Im więcej pixeli, im więcej cali, im więcej rdzeni, tym lepiej. Tylko, że nie zdają sobie sprawy z tego, że to tylko dobrze zaplanowany marketing.

 • Jakub

  świat się nie kręci wokół nexusów

  • Hoddi

   Hahaha z tą fabryką to „dowaliłeś” 😉 Jakoś na telefony z rodziny L mają wystarczającą moc przerobową 🙂 LG gra na własny rachunek i z następnym NEXUSEM na pewno się to nie zmienii. Seria Nexus jest dla maniaków ceniących pełną swobodę i możliwośći androida. Jest taką swoistą wisienką na torcie nerdów z Mountain View. Więc nie licz na masową ekspansję tego sprzętu. Dla producentów Nexusów to czysty marketing, przywilej pokazania swojego loga na Nexusie, inwestycja w markę. Na pewno nie kierowała żadnym producentem chęć dorobienia się „kokosów” na wspomnianej przeze mnie serii. 🙂

   • Adam’S

    Kokosów się nie dorobią, bo Google daje dumpingowe ceny na swoje „cegiełki” i płaci grosze za ich produkcję (Apple płaci dużo więcej za produkcję podzespołów do ich urządzeń). Poza tym Nexus to ani prestiż, ani luksus. Stylistyka też „bezpłciowa”. Telefon, jak telefon, a cena, jak większości ze średniej półki. Nie wiem czym się tak niektórzy podniecają. A czy jest zainteresowanie Nexusem? Jakoś tego nie widać. No chyba, że Nazir to całe to zainteresowanie. Na podstawie swoich zapotrzebowań ten dzieciak określa popyt w kraju. Może w przyszłości zostanie ministrem finansów ? 😉

 • Jakub

  Takie sobie te opcje szału niema

 • roomack

  w takim razie to z prawej to jest coś innego. Jest wyraźnie węższe, co widać po różnicy w rozczapierzeniu palców obu pań.

 • roomack

  co to jest to szerokie, co trzyma ta panna po lewej na pierwszym zdjęciu?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Nasz tytułowy bohater, ale pod innym kątem


reklama