, Newsy Nokia Smartfony Telefony

Projekt Nokia Note – niecodzienny tabfon

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • arek

  bez jaj przy takich duzych kaflach !

 • bree

  jeśli ten odtwarzacz byłby czymś w stylu live view od Sony to całkiem dobry pomysł. gdy kończy się używać tabfona wyciąga się z niego takie małe coś i ma się wszystkie powiadomienia muzykę i godzinę pod ręką (lub na ręce ;))

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  A ja raczej bym sobie podarował coś takiego choćbybze wzgledu nanfatalne przeglądarki bez jakiegokolwiek wsparcia Flasha na stronach www i zawijania tekstu. Co mi z tego, że takie urządzenie miałoby większy ekran skoro ani filmu online nie zobaczę na nim ani nie wejdę na niektóre strony posiadające intro we Flashu (i co z tego, że zaraz powiecie mi tu, że przestarzały i zaraz go HTML zastąpi skoro nadal z powodzeniem jest stosowany) a tekst na stronach będę musiał przesuwać w lewo i prawo co utrudnia tylko czytanie? O ile w przypadku Padphone’a Asusa jeszcze hubrydę smartphonu i ramki rozumiem o tyle sam wyjmowany odtwarzacz muzyki wydaje mi się rozwiązaniem dość dziwnym no chyba, że odtwarzacz będzie na zasadzie wymiennej baterii czyli znudzi się nam zawartość jednego odtwarzacza wyjmujemy i wkładamy drugi z inną zawartością. Wtedy to ma jakiś większy sens. I np na jednym odtwarzaczu mamy samą muzykę, namdrugim audiobooki a na trzecim filmy i wtedy takowe rozwiązanie znajduje swoje uzasadnione zastosowanie. Jedak ososbiście dopóki Windows Pone nie zostanie dopracowany do poziomu Androida raczej sobie odpuszczę urządzenia z tym naprawdę uroczym i ciekawym systemem operacyjnym.

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  O Lumia 1000 czy 1020 🙂

  Z przyjemnością bym chciał widzieć nowe oferty czegoś z ekranem 5-5,5 cala z WP8 , mogła by to być ciekawsza oferta od Note mając mobilny mso i usługi web MS

 • Fobs

  Poważnie podoba wam się? Może ciekawy, ale urodą nie trafił zupełnie mój gust.

 • sosna

  Fajny, nie oklepany=oryginalny… A wyciągany moduł mógł by spełniać jakieś dodatkowe funkcje… W obecnych czasach, gdzie telefony czy tablety są bardzo podobne do siebie, taka nowa forma mogła by się przyjąć.
  Tak odnośnie dobrych pomysłów, ostatnio miałem okazję przyjrzeć się SmartTag’om dołączonym do Xperia Sola. Dwa w postani breloczków/zawieszek i jeden w formie naklejki (jeśli dobrze kojarzę). Wykorzystują NFC aby zmienić ustawienia telefonu po zbliżeniu do SmartTaga (np. wł GPS, program do nawigacji, bluetooth w samochodzie itp…). Genialny pomysł, ale jakoś mało rozpropagowany i nie wykorzystywany przez inne firmy. Chętnie bym zakupił takie SamrtTagi do swojego telefonu z WP…

 • Sebek

  Zdecka grube, ale taki przyjemny kolceczek

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

  Trochę kiepski pomysł z tym odtwarzaczem. Przecież smartfon czy też telefon zawsze mamy przy sobie, toteż nie widzę sensu. Co nie zmienia faktu, że to dość oryginalny pomysł.

 • ANTY

  bardzo ładny !

 • umbaumba

  marketplace jest ubogi jak polski obywatel i jakość aplikacji żenująca

 • ooo

  trochę grube te ramki

 • http://gimbus25.com.pl DJ Janus

  Dałbym 2500 za takie cacuszko 😉


reklama