, Android Samsung Telefony

Wiemy kiedy zadebiutuje Galaxy S IV mini

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Wreszcie coś co realnie pogoni iPhony od Apple!!! Zapowiada się do ty odpowiednik iP5/5S i oby jeszcze cena nie była jak w iPhonach zawyżona. Osobiście również rezygnuję z WP na rzecz Androida, który jest elastyczny i pracuje się na nim jak na desktopie. Owszem na komputerze posiadam Windows8, które jest znakomite ale jako standardowy system mobilny pozostawiam Androida. Jest tego warty.

 • masarnik

  LADNY ale max 4 cale i waga 100 gram to dobre jest – a nie wielkie niewygodne kloce cegly
  ktore nie mieszcza sie w kieszeni

 • czajson

  Brakuje jeszcze urządzenia wielkości SGS2. Mini jest za mały, S4 za duży.
  @Richard – ja właśnie porzuciłem WP8 na rzecz powrotu do Androida. System jest nadal mocno ograniczony a zawieszania nie brakuje. Wcześniej sporadycznie zdarzały się przycięcia ekranu blokady, ostatnio ekran zablokował się na stałe i pomógł tylko wymuszony restart.

  • http://gravatar.com/ximian ximian

   O ile mnie pamięć nie myli to Samsung Galaxy S II ma ekran o przekątnej 4,3″. Te 0,3″ robi aż taką różnicę żeby było sens wprowadzać kolejny model? (pod pozostałymi względami niemal identyczny z pozostałymi)

   • czajson

    Korzystałem z urządzeń 4-calowych i wierz mi te 0,3″ zmienia komfort użytkowania. Poza tym 3,7-4,0″ urządzeń jest bez liku a tych z 4,3″ jak na lekarstwo. Wszelkie Xperie S i One S to odpady przemysłowe psujące całą zabawę. Dlaczego? Wymiary tych urządzeń znacznie przekraczają te z SGS2 i bardziej wpisują się do tych urządzeń, które mają ekrany 4,5-4,7″. Jak miałbym kupować takie gabarytowe kolosy z ekranem 4,3″ to wolałbym SGS3 z ekranem 4,7″ i podobnymi gabarytami.

    • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

     Zgadzam się choć raz z tobą.

     Dla mnie też 4,3 w sgss2 już mnie nie rajcuje bo do korzystania z netu i dokumentów lepiej się sprawdza 4,7-5,5 cali.
     Dlatego mam w planie zmianę na taki a w ku świetnie mi leży taka 5 calówka 🙂

     • czajson

      Mógłbyś się ze mną zgadzać gdybyś zrozumiał o czym pisałem. Wcale mi nie „leży” lepiej 4,7-5,5″. Idealnym urządzeniem dla mnie jest smartfon wielkości SGS2 i z takim ekranem jak w SGS2. Resztę sobie sam zinterpretuj.

     • Adam’S

      Czy Ty aby rozumiesz sens wypowiedzi Czajsona ? Mam wrażenie (a nawet jestem pewny), że nie.
      Co do gabarytów, to również się zgodzę. Większość telefonów Sony z ekranami 4,2 cala ma wymiary telefonów, w których ekran ma 4,6 – 4,7 cala. Więc jeśli mam w ręku trzymać słuchawkę o identycznych gabarytach, to wolę mieć przy okazji większy ekran.

    • http://gravatar.com/venom17 v3n90m

     Dokładnie, wymiary one s i one x to praktycznie jedno i to samo a różnica w calach ekranu i rozdzielczości jest już znaczna.

     A nazir jak widać nawet czytać nie potrafi, no tak w końcu w każdym newsie go pełno, więc tak odruchowo czyta hasłami.

 • http://gravatar.com/ximian ximian

  4-calowy wyświetlacz, mocne podzespoły i każdy system tylko nie WP8? Toż to smartfon idealny się zapowiada 😉

 • Richard

  Ja wysiadam z pociągu o nazwie Galaxy, mój następny telefon tylko z WP8, ewentualnie Nexus. Nigdy więcej żadnych nakładek Android z TW, jedynie gimbazie się to podoba 😀 A ten chiński smelc wziąłbym za 300 zł nie więcej 🙂

 • luk

  W artykule mowa o procesorze exynos 5410 octa podczas gdy wyciekła koreańska dokumentacja z której wynika m.in że w gs4 znajdzie się exynos 5440 quad core a15. Ta informacja wydaje sie niemalże jak oficjalna.

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  (*redaKcja – komentarz usunięty – nic nie wnosił*)


reklama