, Android Newsy Smartfony Telefony

Oxygen GS1 – 5-calowy dwurdzeniowiec od Tracer


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • konro107

  witam posiadam ten telefon ale w 2 wersji telefon ogólnie spisywał się dobrze wifi działało w miarę dobrze nieco lepiej niż w lg p970; niedawno okazała się niespodzianka przestał działać port ładowarki przycisk home(fizyczny) i podświetlenie przycisków dotykowych teraz oczekiwać bd 2 tygodnie na powrót telefonu z serwisu zobaczymy jak bd się sprawować poza tym powinni zrobić coś dobrego a nie 4gb dysk i 512mb ram. przy dobrym zarządzaniu aplikacjami nie ma co się zamulić ale mnie też nie działa synchronizacja z google

  pozdro wszystkich

 • gs

  Ja także mam ten telefon. Nie działa synchronizacja kontaktów z Google – a to jedna z podstawowych funkcjonalności Androida. Jeśli Tracer nie naprawi tych błędów – straci klientów. GPS nie złapał fixa przez godzinę. (pewnie będzie musiał powędrować do serwisu).

 • Michal

  Ja jedno wiem g.. wiecie o produkcji w Chinach, bo Apple czy Samsung zapłaci za jakość, a Tracer czy ZTE zapłaci mniej i mniejsza będzie jakość ala majonez znanej firmy, a majonez dla supermarketu…

 • jan

  Teraz każdy to chiňczyk, więc piszecie bzdury a samsungi to niby lepsze . Miałem trzy i to badziewie wytrzymuje rok a potem się rozpada. Cena dwukrotnie wyższa trochę elementów pokazowych a wnętrze przeciętne.

 • GImbaza z Allegro i Alliexpress

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Specyfikacja jak z Prestigo 5000 jednym słowem szkoda kasy za taki sprzęt jak zobaczyłem jak to działa z ICS i jak muli .
  Sprzedawca tylko skomentował to tak ” cena 800 zł., a pana SGS2 to inna klasa i cena nadal większa to co pan porównuje „

  • slaby1989pl

   No racja w europie raczej sie coś takiego nie sprzeda…Jasam wolę kupować markowe smartphony znanych firm:)Wiem co kupuję a nie kota w worku…Z chinczyków jedynie huaweii i może Lenovo..Ale lepiej kupić coś markowego jak mówię:)

 • Richard

  512mb/ 4gb ja dziękuje za taki interes. Bubel jak nic i w dodatku z ics. Wolę WP8 ewentualnie Nexus projekt a innym pokazuje środkowy palec.


reklama