, Sony Ericsson Telefony Testy

Sony Ericsson C905 – test KomórkoManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • edi

  witam!
  telefon jest na prawde fajne…wtedy kiedy dziala. kupilem go rok temu pod koniec grudnia, po miesiacy padl glosnik – telefonu nie mialem 6 tygodni gdyz byl w serwisie. potem wszystko bylo ok, przez oklejne 3 miesiace i znowu padl glosnik – kolejne 6 tygodni bez telefonu. na poczatku grudnia telefon zaczal tracic zasieg- telefon znowu w serwisie tym razem 7 tygodni, wymieniono jakis tam procesor i antene. teraz tj. miesiac po wygasnieciu gwarancji wiesza sie ekran podczas rozsowania i nic nie widac przez kilka minut 🙁 ogolnie nie polecam 🙁

 • mateuszhtml

  A ja mam pytanie a mianowice takie że jak miałem nokie n95 to obudowa po miesiącu mi sie obluzowała i nieraz przerywało rozmowy a tu jak jest??

 • Łukasz

  Witam wszsytkich użytkowników telefonu SE C905 oraz wszystkich chcących go kupić:)) Telefon jest na prawdę rewelacyjny, a bateria trzyma doskonale. Jeśli komuś w nowym telefonie pojawia się problem słabo trzymającej baterii przy normalnym użytkowaniu, to jest to spowodowane błędem w oprogramowaniu telefonu. W tym celu należy, z wykorzystaniem aplikacji pobranej ze strony sony ericssona, dokonać uaktualnienia oprogramowania i problem zniknie. Piszę to na podstawie własnego doświadczenia. Osobiście jestem bardzo przywiązany do tej marki i nigdy się nie zawiodłem na rzadnym modelu, w przeciwieństwie do Nokii (najgorszy model to 6500 Slide). Swoją przygodę z marką zacząłem jeszcze od Ericssonów, które miały najlepsze baterie ze wszystkich telefonów (do 9 dni działania). Teraz również nie mogę powiedzieć złego słowa, gdyż telefony Sony Ericsson są rzeczywiście rewelacyjne, a obsługa telefonów jest intuicyjnie prosta i przyjemna. Najważniejszą rzeczą są szalenie czytelne i wyraźne wyświetlacze o wysokim kontraście, co daje im znaczną przewagę nad konkurencją. Bateria w moim modelu przy dość częstym używaniu potrafi wytrzymać spokojnie 5 dni, korzystając z obu trybów (GSM/UMTS). Tak więc gorąco polecam model C905 oraz inne telefony tego producenta.


reklama