, Heyah Newsy T-Mobile

Chcesz mieć konto ważne cały rok? W T-Mobile i Heyah musisz zapłacić!


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Zochan

  PRAWDA JEST TAKA ŻE T-MOBILE W NIEMCZECH JEST ZNACZNIE LEPSZY.TAM JAK KLIENTA PRÓBUJĄ OSKUBAĆ Z KASY TO W SĄDZIE MAJĄ PRZEGRANĄ KASĘ.TU U NAS DAJEMY SIĘ ZE WSZYSTKIM I ROBIĄ CO CHCĄ.

 • filip

  Takie jaja robia w heyah wczoraj mi przysłali smsa ze konto zostało doładowne kotą 50 zł z datą ważności 09.01.2014. sprawdzam stan konta a tam 0.63 gr. Dzisiaj doładowałam konto a oni pobrali opłate z tytułu udziału w ofercie rok ważności konta po każdej rozmowie i obecna ważność konta 09.10.2014 DOŚĆ JUŻ TYCH ZŁODZIEI W HEYAH LEPIEJ PRZENIEŚĆ NUMER DO PLAYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bogdan 9452

  Dzisiaj było moje ostatnie doładowanie! rezygnuje z tego operatora.Od 6 lat byłem w Heyah, miałem ważność rok ładowałem nawet po 2 razy w miesiącu i nigdy nie pobrano opłaty za przedłużanie 3zł to jest nie wiele ale!!! dlaczego mam szwabom nabijać kasę.Teraz idę kupić starter Lyca mobile!Za granice na lyca kosztuje 29groszy za 29 minut!!! Proszę wyprobować. Lyca można kupić w Żabkach jest nowa w polsce!

 • qwerty

  Przestroga:
  Drodzy czytelnicy – T-Mobile to nadal firma z takimi samymi praktykami jak Era…
  Co chwile dostają kary od UOKiK, ale mają to gdzieś – dalej oszukują ludzi.
  Ostatnio zwróciły się do mnie 2 osoby z prośbą o pomoc.
  Pierwsza to koleżanka matki ok. 70 lat (dość nowoczesna babcia 😉 ) oraz atechniczna koleżanka z pracy 42 lata. Obie podpisały przedłużenia umowy tak jak to robią od powstania ery (mają numery 602 – jedne z pierwszych 🙂 ). Obie Panie nie obsługują za dobrze komputerów, nie wiedzą o co chodzi w telefonach z OSami, więc chciały wziąć tzw. „telefony za 1 zł”. Pierwsza wzięła Nokię Asha 202, a druga Asha 205. Telefony w ich abonamentach miały kosztować 1 zł. Podpisały aneksy do umowy jak zawsze – bez czytania (są w sieci od kilkunastu lat i nie miały problemów). Po pół roku każda dostała monit z boku t-mobile że nie płaci rat za telefon więc naliczona zostaje kara umowna kilkaset zł… przyszły do mnie z papierami a w nich to co zobaczyłem przeraziło mnie na maxa… do aneksu do umowy, tmobile dawało telefon w ofercie „telefon na raty” – wpisali sobie że ta asha warta jest jakieś 1099 zł, dali rabat 60% i ostateczna cena to ok. 400 zł rozłożone na kilkanaście rat po 40 zł, a pierwsza rata za 1zł 😀 kwota ta nie była dopisana do rachunku – było trzeba płacić ją osobno. One tego nie robiły bo myślały że mają telefony za 1 zł.

  Oczywiście sprawę rozwiązałem dość łatwo i szybko – zawiadomiłem UOKiK i jednocześnie napisałem pismo do t-mobile z prośbą o umorzenie kary umownej – dziewczyny w tym czasie uregulowały zaległe raty. T-Mobile zgodził się na umorzenie kary. Oczywiście mimo nieuczciwej praktyki firmy to oni są w mocy prawa gdyż co tu dużo mówić – „głupie baby” podpisały umowy bez ich przeczytania – czyli zgodziły się na ich warunki… Dalej tą sprawą zajmuje się UOKiK gdyż jak się dowiedziem mają już kilkaset skarg związanych z tymi „telefonami za 1 zł”, które w rzeczywistości oznaczają tylko tyle że pierwsza rata wynosi 1 zł… T-Mobile to najmniej uczciwa firma telekomunikacyjna w kraju… Radzę wszystkim uważać i czytać cholerne umowy!!! Internet jest pełen takich historii związanych z oszustwami T-Mobile. W szkołach powinni uczyć podstaw prawa – ludzie są kompletnie nie świadomi, a firmy robią sobie co chcą…

 • Mery

  Ja mam heyah i coś takiego nie było jak można brać aż tyle , Ladowałam tel: przez rok czasu przyszła tylko wiadomość ze mogę odebrać tel: tylko tyle ze za minutę płaci się 1 zł a sami nie odzwoniom bo im szkoda kasy ale my klijęci mamy za to płacić. Tez zrezygnuję z karty heja przejdę do innego operatora

 • roqo

  Krótko o T-mobile „CZESKI FILM”

 • meen

  (*redaKcja – komentarz został usunięty*)

 • niepodam

  Rozwiązałem ten problem w bardzo prosty sposób kupiłem starter Play, wysłałem do znajomych info że zmieniłem numer oraz zadzwoniłem do banku i poinformowałem go o zmianie i to wystarczyło, a obecny starter wylądował w śmietniku – wystarczy że 40% osób tak zrobi a głupi zarząd oberwie,

  Pzdr.

  • http://niemam e.lis

   Rozwiazanie problemu polega na minimum kultury wobec wielkiej reklamy Heyah..zapomniane? klient nasz PAN….

 • Jan Kowalski

  A ja tam uważam, że play jest ok. Mam w nim mixa i nie mogę po przygodach z abonamentem w T-mobile się nacieszyć, że nic mi w końcu nie znika, nic nie przepada. Wszystkie złotówki moge wykorzystać i nikt mnie nie kasuje za „manie”. Nie zżera mi minut po trzech miesiącach a z tego co wpłacam mogę sobie wykupić pakiety jakie mi są akurat potrzebne. Jestem bardzo zadowolony.

 • Domann

  Bubel i niepowaznie w tym T-mobile. Klient wcale nie najważniejszy dla nich jest. To tylko gimbaza która nie ma pojęcia co dobre, bo mama i taka zapłacili za abonament, a tak to pusto w gaciach. Teraz patrze tylko na Play i Plus. Wszystko inne jest gupie. Piszecie bzdury bo się nie znacie. Poczytajcie forum interenetowe, tam wszyscy niezadowoleni swoje zdanie przedstawiają.

 • eka

  Ohh… Najlepszy orange i plus

 • lolek

  Chyba prościej przenieść numer do Play i wybrać taryfę „Rok ważności konta”.
  To co Nazir piszesz jest bzdurą, zasięg w Play mam bez problemu, na dodatek mogę sobie wybrać z usług jakiego operatora chcę korzystać (Plus/Orange).
  T-Mobile niestety, ale schodzi na psy, a ich oferta pre-paid to dno… Zresztą tak jak w Plusie.
  Jedynie Play i Orange mają sensowne oferty na kartę…

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Tak tak… poczytaj dokładnie i uważnie regulamin i zasady Play online na kartę bo bardzo rozmijasz się z prawdą i co ludzie piszą na Play forum .
   A karty Play fresh po terminie ważności rok zostały wywalone do kosza bo taka ich była zaleta dla mnie , została mi ostatnia internetowa która działa na innej zasadzie i też jak wydzwonię kasę to wywalę do kosza i przejdę na Plus bo dają lepsze warunki internetu i szybkości za 50zł. niż Play 😀

   Dobra rada zapoznaj się z faktami jak jest realnie a nie piszesz bzdury.
   Twoje zalety pakietu sms były dobre dla nastolatków 10 lat temu w Idea pop , jak rozmowy były drogie a teraz podstawa dla smartfonu to 4GB na internet jako podstawa a nie smsy 😀

   • qwerty

    nazir – lolek pisze samą prawdę. Jak tak popierasz T-Mobile to proszę ustosunkuj się do mojego poniższego komentarza w którym opisuje praktyki tej firmy.

   • zyga

    wypisujesz bzdury przynajmniej o play

 • MIlosch

  Jedna z najdroższych sieci. Dopóki była ERA było spoko ale ten T-mobile to już totalna porażka :/

  • Panicz

   Najpierw sprawdzenie stanu konta a teraz to.

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   @MIlosch
   Generalnie T-mobile to najlepsza sieć od strony technicznej i usług gsm.

   Problem polega na tym że pod nowym właścicielem skończyły się ciekawe bonus a wszystko równają do globalnej swojej usługi dla wszystkich .

   Kto ma aktywną usługę i roczny termin jak ja teraz to nie będzie miał żadnych opłat i zmian , to raczej nowe osoby będą inaczej rozliczane.

 • Panicz

  a podobno taka super ta sieć..

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Najlepsza sieć technicznie-technologicznie od dziadostwa z Play , ale T-mobile to siec nie dla gimbazy tylko dla osób które mają inne potrzeby niż klikanie sms 😀

   • Panicz

    Njlepsza od.. tak. Zdecydowanie. Jakie słownictwo taki poziom. Dobrze pokazujesz jakich ma użytkowników.

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Przeniose numery 2 do innych i podziękuję za takie usługi coraz drożej i gorzej


reklama