, Newsy Pozostali Technologie Telefony

xpPhone z Windowsem XP już w przedsprzedaży!

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • bubu

  XP ? Znaczy się że będzie podatny na wszystkie windowsowe virusy?
  Czarno to widzę.

 • Silversunder

  hm a wyswietlacze nadal rosna i rosna . ciekawe kto cos takiego by zmiescil w kieszeni????? moze w koncu wejda oledy ktore mozna wyginac lub skladac ? ktos cos o tym wie?? ;P

 • gilvhs

  Same nie zgodności. Najpierw piszesz w nagłówku, że już jest w sprzedaży, a za chwile, że cena i kiedy wejdzie na rynek jest nieustalone.
  Zdecyduj się na jedną wersję.

  Swoją drogą w takich parametrach, wolałbym androida na pokładzie zamiast xp. Android na takim sprzęcie hulał by aż miło bez jakichkolwiek przycinek podczas ładowania, a xp na czymś takim nie pośmiga. Poza tym Windows Xp nie jest systemem mobilnym, ciężko się z niego korzysta na 9 calowym netbooku (były też 7 calowe), a co dopiero na 4,8 cala. Porażka.

 • Saint123

  gilvhs,
  jeżeli śmiga na tym XP, znaczy to, że ten cały CPU AMD Super Mobile to x86 więc co za tym idzie mamy nie ograniczone możliwości.
  Nawet jakbyśmy mieli odpalić androida w vmWare to i tak zapewne będzie szybszy niż większość arm’ów…
  Czy nawet natywnie bo jakby nie było są już pierwsze wersje x86 androida.
  Zresztą przy 1GB ram’u i dobrze sonfigurowanym systemie po co się ograniczać do Androida? Nakładka widać jakaś jest więc korzystanie paluchem będzie niezłe, a jak będziemy mieć czas to w spokoju można rysikiem w domyślnych okienkach xp pobuszować.
  Co do tylko 4,8″ to da się bez problemu używać XP… przykładowo na N800 o niebo lepiej przegląda się stronki w pełnych przeglądarkach ( opera ma świetny tryb dopasowania strony www do rozdzielczości ).
  Pozdrawiam

 • jan

reklama