, BlackBerry BlackBerry OS Newsy

Czy faktycznie Z10 i Q10 nie uratują BlackBerry?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://poradnik24.site88.net blimer

  Po pierwsze bb10 jest napisane w qml. Czyli jeśli tylko się postarają będą mieli gry i aplikacje z androida tak jak to ma teraz salfish i nokia n9

 • Waldus

  Nie sądzicie, że ceny też nie są jakieś zaporowe na te dwie pierwsze jeżyny?

  • Panicz

   to są telefony do biznesu. jakby były skierowane dla zwykłych użytkowników to by taniej sprzedawali.. a i tak musimy poczekać na polskie ceny.

 • Unlimited

  Do tego to co jest w pudełku zawstydza konkurentów, żadna firma nie dostarczyła tylu akcesoriów do smartphone’u, co jest upakowane w zestawach z BB Z10 i Q10.

 • janek

  A po jasną cholerę mi milion aplikacji? Życia mi nie starczy aby je wszystkie zobaczyć nawet tylko z nazwy. Zwłaszcza, że przytłaczająca większość to są wprawki programistyczne studentów lub uczniaków z taką pożal się funkcjonalnością. Pokaż mi te przynajmniej z 500 wartych obejrzenia. Co za dureń wymyśla takie kryterium.
  Chcę mieć dobry i bezpieczny telefon!. Czy to tak trudno zrozumieć? I dlatego BB ma szansę na posiadanie właściwego kawałka sprzedaży.

 • XdzikusX

  Wszędzie znachory i specjaliści od siedmiu boleści, czas pokaże … każdy z was jest albo za wp8, androidem czy iOS… ale biorąc na bok upodowania trzeba przyznać że system jest naprawdę udany, aplikacji jest na tyle żeby zaspokoić dojrzałego użytkownika, i uważam ze q10 tylko do takich trafi, myśle że Z10 też znajdzie sporą klientele… GO BB

 • lolek

  BB10 to system bardziej firmowy/biznesowy. WP wydaje się być młodzieżowy tudzież dla ludzi chcących mieć płynnie działającego smartfona, który jest prosty w obsłudze i niedrogi (Lumia 620 chociażby). Moim zdaniem są to dwa zupełnie inne systemu, które znajdą odbiorców w innych grupach docelowych.

 • unlimited

  Wg mnie będę mieć swoją klientele, obecnie pracuje w pewnej firmie zajmującą się renomowanymi zegarkami i instrumentami piśmienniczymi. Żaden klient nie miał smartphone’u z systemem Android czy WP. Przeważały Nokie z serii E6, E52, E7 itd. Dlatego BB odzyska tą klientele którą porzuciła Nokia. Z pewnością, bo jeżeli ktoś bez żadnego „ale” kupuje pióro wieczne za około 2000zł czy zegarek za 1000-3000zł, spokojnie ma także odłożone „zaskórniaki” na biznesowy telefon który godnie zastąpi jego obecne urządzenie. Takie jest moje zdanie Android, iOS czy WP to systemy dla ludzi młodych, BB celuje w klietele w wieku 25 wzwyż, co jest przemyślaną strategią. Ci klienci mają wyrobiony gust.

 • seba

  Tylko udostępnienie systemu innym producentom przyspieszy rozwój ich sklepu. Najlepiej azjatyckim firmom. Jeśli tego nie zrobią zawsze będą na końcu. Windows napewno podgoni iosa i androida. Bb os raczej nigdy tego nie dokona.

 • Azawakh

  Nie miałbym nic przeciw temu, żeby BB10 trafiał na smartphony innych producentów. To ciekawy system i wart zainteresowania. Napewno nowy system RiM pomoże swojej firmie i nie musi być liderem sprzedaży choćby dlatego, że jest systemem skierowanym do innej niż 10 latkowie grupy klientów Ado tego jest to klasa sama w sobie.

 • Biblok

  Pierwsze co zrobią jesli zainteresowanie BB 10 będzie małe to zaczną go udostępniać innym producentom a jeśli to nie wypali to ktoś ich kupi. Na pewno BB nie zacznie używać WP.

 • pitas

  Ich system dużo bardziej mi się podoba od wp powiedz nazir czym góruje wp, wymysł 10 argumentów żeby mnie przekonać do tego wp

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Za rok BB będą szukać pomocy u MS aby mieć WP8 albo będą sprzedawać patenty 😀


reklama