Dokładnie tydzień temu Acer zaprezentował średniej klasy smartfon Liquid E1, który przykuwa wzrok designem oraz sugerowaną ceną detaliczną, wynoszącą około 200 euro. Dzisiaj w ofercie pojawił się natomiast Liquid C1, którego jednostką centralną jest jednordzeniowy układ Intel Atom Z2420m x86 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz z technologią Hyper-Threading.
Acer Liquid C1, jak wskazuje numeracja, to smartfon niższy w klasie od wspomnianego modelu E1, toteż obraz prezentowany jest na 4.3-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli) wykonanym w technologii IPS, a telefon pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich, bez słowa o aktualizacji do nowszej wersji ze strony producenta.
Ponadto smartfon może pochwalić się 8-megapikselowym aparatem głównym z możliwością wykonywania do pięciu zdjęć na sekundę z diodą doświetlającą LED, kamerką internetową o matrycy 0.3 Mpx, 4 GB wbudowanej pamięci, slotem kart micro SD, modułem WiFi 802.11 b/g/n, odbiornikiem GPS, Bluetooth 2.1 + EDR, portem micro USB, akumulatorem o pojemności 2.000 mAh oraz 1-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM. Całość zamknięta została w obudowie o wadze 140 gramów o wymiarach 127.3 x 65.5 x 9.95 mm.
Acer Liquid C1 zadebiutuje początkowo w Tajlandii w sugerowanej cenie detalicznej 335 dolarów.
źródło: ixbt
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…