, Akcesoria Nokia

Nokia BH-905 – absurdalnie drogie słuchawki Bluetooth

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • M.

  Takie pytanko mam dostać na gwiazdkę słuchawki bezprzewodowe jescze nie wiem jakiej firmy , ale czy nie popsują się szybko , watro było je kupic za 150 złoty ?

  • wireless

   moje bh-504 mam juz blisko 3 lata i są niezawodne. a co do jakości bluetooth vs kabel, to może źle trafiłem ale dużo droższe akg, które kupiłem jako alternatya dla moich 504 zupełnie mi nie odpowiadają. Dźwiek jaki oferuje nokia bije na głowę te akg

 • Krisu

  Kupiłem te słuchawki w wersji bh-905i na Ebay.com za 100USD. Zważywszy na cenę oficjalną 300USD (w promocji w 2011 roku były za 150 USD) to bardzo dobra cena. Są świetne. Wersja „i” posiada możliwość włączenia „szerokiego brzmienia” oraz bus bustera czyli mega bass. Wyciszanie szumów z tła może nie jest 100% ale naprawdę daje odpocząć uszom, gdy słucham muzyki i właczam tłumienie tła wtedy poza muzą nic innego nie słychać. Podłaczałem je do laptopa Asusa G75, Samsunga Wave S8500 oraz do IPoda Touch 4 zawsze idealne brzmienie. Nie są to słuchawki dla audiofila ale nawet całkiem wybredny klient będzie zadowolony. Bez kabli, wygodnie i stylowo,są bardzo ładne. Zestaw jest spakowany w bardzo gustowne etuii z wieloma kablami, przejściówkami. Idealne do samolotu na długie trasy, posiadają przejściówki do samolotu. Polecam tylko trzeba poszukać w niższej cenie. Uwaga na chińskie podróbki!

 • http://www.interia.pl Nokia…

  Czy te słuchawki mogą się podłączyć do iPhona 3GS i do innych telefonów komórkowych przez Bluetooth…?

 • Robert

  Tak może i cena jest ogromna, ALE nie żałuje, bo to jednak jest klasa
  Wykonanie (sa bardzo wygodne), 25h na baterii, jakość dźwięku, (np. bas, pszestrzen), zasięg odbioru,
  Sa konkretne dale mnie, bo ja BARDZO dugo słucham muzyki i nie boli ucho (jak to było w innych)
  „redukcja szumu” to na pewno nie, 99% ale funkcjonalna i przydatna opcja np. na ulicy rewelacja!
  Ja nie mam jakiś problemów typu ze przy polaczeniu przewodowym, jakość dźwięku jest gorsza

 • Berton

  Gdyby nie tak koszmarnie drogie to już dawno bym je kupił, ale Nokia chyba chce tu „jeśc hochlą” byle już! zamiast mniejsza „łyżką” za to stale – czytaj ceną. :(. Czemu ściągane z zagranicy są dużo tańsze? Wygląda na to, że nasi „młodzi pręzni menedżerowie” chcą się wykazać przed szefami, że potrafią zarabiać. I co?, i znowu mam „lecieć” na allegro, żeby te słuchawki kupić?

 • sza

  szanowny Autor zapewne nie sluchal tych (ani zadnych innych) nowych sluchawek BT… stad ten subiektywny dopisek do przedruku materialow Nokii.


reklama