Japoński koncern Sony szykuje się do premiery trzeciej słuchawki na rok 2013, jaką będzie smartfon klasy średniej – Sony C530X o nazwie kodowej HuaShan, który na początku tego roku pojawił się na stornie GLBenchmark zdradzając w ten sposób kilka szczegółów, dotyczących specyfikacji technicznej . Tym razem mamy dla Was kilka zdjęć.
Sony C530X ‘HuaShan’ na powyższych zdjęciach podobnie jak Sony Xperia Z oraz ZL pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.1.2 Jelly Bean z wersją oprogramowania 12.0.A.0.298. Moc obliczeniową ma zapewnić dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro MSM8960T o częstotliwości taktowania 1.7 GHz z wydajnym chipem graficznym Adreno 320. Obraz ma być prezentowany natomiast na wyświetlaczu HD. Ponadto HuaShan ma charakterystyczny okrągły przycisk wykonany z aluminium, który będzie znakiem rozpoznawczym smartfonów Xperia
Smartfon najprawdopodobniej zadebiutuje na tegorocznych targach MWC w Barcelonie, choć wątpliwe jest aby doczekał się swojej europejskiej premiery patrząc oczywiście na zaimplementowany procesor, który jest zgodny z chińskimi operatorami. Nie wykluczone, że Sony wprowadzi dwa warianty, tego urządzenia, jednak na potwierdzenie musimy jeszcze trochę zaczekać.
źródło: usp-forum
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…