, Acer Android Gry i aplikacje HTC Newsy Orange Play Plus Pozostali Samsung Sony T-Mobile Tablety Telefony Virgin Mobile

Play operatorem roku, Maciej Witucki z Orange człowiekiem roku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • seba

  Ale to że połączenia do Playa są drogie to nie ich wina tylko wina innych sieci. Ja jakoś z Playa mam do wszystkich po 29 gr. Play ma tylko jeden minus w porownaniu do konkurencji. Niewykorzystane darmowe minuty przepadają. A tak to jest dużo lepszy od innych sieci. Nie wypowiem sie o ich necie bo póki internet bezprzewodowy bedzie miał limity to nigdy w to nie wejde i nie wiem jak tam jest. Jezeli chodzi o zasieg to w wiekszych miastach jest zawsze h+. Na wsi jest problem i łączy sie przez plusa lub orange. Ale zasieg jest zawsze.

  Przepraszam za dubel. Musialem poprawić klika błędów.

 • seba

  Ale to ze połączenia do Playa są drogie to nie ich wina tylko wina razy sieci. Ja jakiś z Playa mam do wszystkich po 29 gr. Play ma tylko jeden minus w porownaniu do konkurencji. Niewykorzystane darmowe minuty przepadają. A tak to lepszy od innych sieci. Nie wypowiem sie o ich necie bo póki internet bezprzewodowy bedzie mial limity to nigdy w to nie wejde i nue wiem jak jest. Jezeli chodzi o zasieg to w wiekszych miastach jest zawsze h+.Na wsi jest problem i łączy sie przez plusa lub orange. Ale zasieg jest zawsze

  • Panicz

   możesz Nazirowi nie tłumaczyć bo on nie rozumie. Nie wiem tylko czy czyta wybiórczo co drugie słowo czy nie rozumie całości odpowiedzi.. Tylko jego sieć jest dla geniuszy i tylko Nokia i HTC z WP8 są dla inteligentnych. Czytając jego komentarze wnioskuję, że reszta to kretyni i idioci którzy nic nie wiedzą, na niczym się nie znają i nie stać ich na internet..

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Dokładnie…

  Play to najgorszy operator w Polsce do tego oszukują naiwnych co u nich mają sim

  Play Online na kartę do 1Mb/s a jak dopłacisz dodatkowo 10 zł do 4Mb/s na 30 dni jak za króla świeczka.
  Żadna sieć mobilna już takiego bubla nie oferuje i wolnego ograniczonego łącza za to samo doładowanie.
  Nigdy nie miałem tych 1Mb/s i 4Mb/s a reklamacje nie przynoszą żadnego rezultatu… straciłem kilka razy 10 zł. i więcej nie aktywuję lipy od oszustów złodziei Play.

  Do tego internet nie ma zasięgu i tylko jest tam gdzie maja własne nadajniki P4 czyli ściema.

  Reklama Play jest dobra jak ich 4G dla naiwnych , wydrukować i zamówić mogą sobie wszystko tak samo jak ogłosić lidera numer 1 w Polsce 😀

  Play to lider numer 1 tandety i jednej wielkiej lipy a połączenia nadal do nich 70gr. jak było 10 lat temu .

 • seba

  Biuro obsługi play akurat mi się podoba. Dzwonie w jakiejś sprawie i po 2 min rozmawiałem z konsultantem. Dzwoniłem ostatni do plusa w sprawie mojej ostatniej faktury czekałem straciłem 20 darmowych minut z Playa a jak zadzwoniłem z numeru plusa to z wyjaśnieniem i podaniem kwoty do zapłaty rozmawiałem 37 min. Bez przesady. To plus nie dba o klientów. Abonenci play cieszcie się z waszej obsługi klienta bo w porownaniu do konkurencji to są wzorowi.

 • Kembrix

  Można się ucieszyć gdy twój/mój telefon został w jakiś sposób wyróżniony.I owszem moja xperia t bardziej nadaje się jako telefon biznesowy to i tak bardzo dobrze mi służy.Ale mam nadzieję że ta dominacja szajsunga się niedługo skończy bo każdy idzie w ciemno za nim a nie dostrzega czasami o wiele lepszych produktów innych firm.

  • Panicz

   ale co Ci przeszkadza? Rynek jest równy dla wszystkich. Każdy może inwestować w reklamę i PR..

 • seba

  Należała się ta Nagroda dla Playa. Nazir zobacz ilu ludzi ściągneli w tamtym roku. Niedawno też przeszedłem z plusa do playa gdzie w plusie dawali na przedluzenie o 60 minut wiecej czyli 180 a w playu na wstepie dali mi 400 i jeszcze na czas niekreslony i o prawie 20 zl mniej miesiecznie w abonamencie. Dodam jeszcze że internetem 1 gb. Dobiero teraz cos plus sie stara zrobic, żeby im wszyscy klienci nie uciekli. Powiem ci, ze takie firmy jak plus, czy tez polsat mają jeszcze tylu ludzi u siebie bo co niektórzy nie patrzą aby cos zmienić na lepsze tylko wydaje im się że skoro już są w danej firmie to juz nie będą nic zmieniać.

  • plushack

   To proponuje zobaczyc forumplay.pl Przerazisz sie ile osobo ma problamy z play. Jakosc obslugi klienta to zenada. Ludzie tam pracujacy sa niekompetentni, sciemniaja i oszukuja. Firma to nie tylko uslugi, zarzad czy reklamy w tv. Firma to tez ludzie tam pracujacy, a nawet przede wszystkim. A przy takich pracownikach play jes najgorszym operatorem w Polsce.

   • Panicz

    ale porównaj to ze wszystkimi użytkownikami sieci Play. Ja wiem o czym mówisz bo jestem użytkownikiem forum i często czytam o tych problemach.. trzeba by to porównać z forami konkurencji..

 • bb

  Czy naprawdę nie można wywalić stąd tego trolla nazira?
  Przecież to już się robi zwyczajnie nudne. Zastanawiam się czy ty czasem nie masz w notatniczku gotowych postów które tylko wklejasz tu i tam…
  Po za tym pamiętaj, że nawet najśmieszniejszy błazen w końcu się nudzi:)

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Hahaha…. Play i Orange raczej największą ściemą roku bym ogłosił .

  No cóż widać kto głosuje i jak wybierają taka sama farsa lipa jak Jarzębina „Koko Spoko” 😀

  • Panicz

   Widać mylisz się. To, że coś Tobie nie odpowiada nie oznacza, że innym również. Nie wszyscy oceniają jednym szablonem..

 • Panicz

  „…Maciej Witucki z Orange człowiekiem roku” to pewnie za ten hit YouTube’a LipDUB Orange ^^


reklama