, Gry i aplikacje Newsy

Tak prezentuje się Ubuntu Phone OS na Galaxy Nexus (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Azawakh

  To co prezentuje się na filmie zapowowiada się napdrawdę się ciekawie. Ciekawy interfejs, inny niż interfejsy już obecne na rynku co jest sporym plusem dla Canonical. Jeśli Ubuntu rozwinięty zostanie we właściwym kierunku może okazać się prawdziwym sukcesem deklasując nawet Androida

 • M8

  W przyszłym miesiącu mają udostępnić wersję Beta swojego systemu, więc zobaczymy, jak będzie się system prezentował, bo z pewnością wielu użytkowników SG Nexus go pobierze i zainstaluje w swoim telefonie.

 • mac

  Ale poleciałeś haitem! Sam nie umiesz a obrażasz i wyzywasz tych co umieją i chcą. Jeśli spodziewasz się, że ktoś trzepnie z rękawa systemem, który zmiecie ze sceny Androida i iOS to się nie doczekasz, Ubuntu Phone raczkuje, nie ma nawet bety więc spokojnie obserwuj jak system się rozwija i może za 5 lat kwaśno się uśmiechniesz kupując nową słuchawkę z Ubuntu na pokładzie.

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Tak tak poczekam i się nigdy nie doczekam jak na tanie laptopu z Ubuntu i strefy sklepy na wzór Apple jak miało być.

   Projekty może są ładne i sensowne ale to wszystko fikcja fantazje , kolejny pomysł w fazie laboratorium jednego modelu i skończy w magazynie zapomniany jak inne bzdury które nie znalazły producenta i kasy z powodu braku biznes planu .

   Kowalskiego i laika interesuje finalny produkt towar a nie model pokazowy dla YT i targi CES

   • Qr

    Tylko pozostaje ciekawa kwestia, że w oficjalnym materiale wydanym przez Canonical CEO firmy mówi jasno, że współpracowali długo z ARMem, na którym działają prawie wszystkie urządzenia z Androidem w celu zapewnienia kompatybilności + tak, współpracują z dostawcami sprzętu już i zaczynają development Ubuntu phone’a. Tylko oprócz tego ma być możliwość instalacji na prawie każdym urządzeniu, które wspiera andka.

    • biblok

     Ubuntu nie wymaga czasem dwóch rdzeni?

 • http://gravatar.com/djjanuszm Nazir

  Ludzie od Ubuntu muszą zrozumieć i się reformować że Kowalski czyli 99,99% ludzi na świecie chce kupić smartfon/tablet/laptop z systemem który działa i są na niego programy a nie plik w necie do instalacji przez informatyków i obeznanych zaawansowanych user aby tym się jarać i eksperymentować czy będzie działać.

  Uważam że powinni tych linuksiarzy wszystkich zapisać do psychiatry lub terapię bo ostro odstają od rzeczywistości realnej jak maja problem ze zrozumieniem tak podstawowej zasady i info. co ludzie chcą kupić i dostać za swoje pieniądze

  Hahaha , tak jak wcześniej napisałem w necie że nic nie ma i długo nie będzie.

  Żadnego biznes planu , żadnych smartfonów i żadnej umowy z producentami i operatorem sieci gsm.
  Partyzantka i porażka na starcie jak wszystko z GNU/linux.
  Moim zdaniem taki pomysł to tylko może wymyślać patałach lub student bez wyobrażni

  Dla desperatów masochistów linuksiarzy do zabawy jako króliki doświadczalne powstanie jakaś alfa-beta na Nexus i dalej lipa.

  A ile osób ma Nexus za 1500zł. aby go rozwalić i zrezygnować z czystego android na rzecz zabawy z Ubuntu.
  Jednym słowem partyzantka i żadna oferta jako konkurencja dla WP8 lub Android.

  Może za 10 lat ten system coś zyska więcej jak będzie można kupić smartfon w sklepie a obecna partyzantka skończy się porażką jak każdy GNU/linux na laptop

  Kowalski i większość ludzi chce kupić sprzęt z systemem który ma działać a nie zabawa w samodzielne instalacje jakiegoś nie określonego bubla który pobiera się linku w necie i nie wiadomo co dalej z tym zrobić.
  W przypadku Ubuntu na laptop jest instalator i bez specjalnej wiedzy można w prosty sposób system zainstalować na całej partycji i sprzęt działa.
  Trzeba mieć 14 lat aby kombinować i coś takiego instalować na Nexus gdy ten na android śmiga i ma aktualizację od Google .

  • MAD

   Tylko przez takich patałachów masz możliwość korzystania teraz z technologii. Gdyby nie kolesie, którym się chce dłubać i eksperymentować dalej byś siedział z gołą d… i tłukł kamykiem o kamyk, żeby zrobić ostrze do włóczni… oj sorki, na pomysł włóczni też musiał wpaść ktoś, komu się chciało pokombinować i w końcu przymocował zaostrzony kamień do kija, więc tylko byś siedział z gołą d… 🙂

 • Jakub

  pasek menu z boku m się nie podoba i ten motyw różowo-pomarańczowy jest głupi, ale pewnie da się go zmienić :]

 • mac

  Mi się bardzo podoba, świeży, z fajnymi kolorami, a co najfajniejsze przypomina mi słynną Nokie N9 i jej MeeGo (sposób przełączania aplikacji dzięki aktywnej prawej krawędzi ekranu w meego tak się je zamykało), który do teraz ma mnóstwo entuzjastów. Chciałoby się pobrać teraz Ubuntu i testowo zainstalować na I9001:) ale do tego pewnie jeszcze daleko.

 • Kamil

  szału nie robi, dupy nie urywa 😀

 • wiek

  te dziwne kwadraty . panele. istny koszmar i brzydactwo jak narazie…jak w WP. ja dziekuje ale NIE


reklama