, Firefox OS Gry i aplikacje Newsy Smartfony Telefony

Mozilla prezentuje na CES smartfon z Firefox OS


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • A jednak MeeGo Sailfish

  Hmm a ja tam wolę Sailfish OS. ponieważ wspiera HTML5 a FireFox OS nie ma nic poza HTML5 to wychodzi na to że mając Sailfish OS mam dostęp do wszystkiego z FF OS…. + Android + Qt. Więc dla mnie oczywistym wyborem jest Sailfish OS. Proponuję zajrzeć do angielskiej wikipedii o fimie
  „Jolla” – można wiele interesujących rzeczy się dowiedzieć i naprawdę zachwycić tym cackiem.

 • Bear

  Możliwość dodawania komentarzy przez nazira powinny być zblokowane. Nic nie wnoszą ,dzieciak szczeka a z jego ust płynie niewiedza tematu i głupota .Psuje to tylko profesjonalizm strony-co jest szkodą dla wszystkich.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Ze względu na nieiwielkie wymgania hardwarowe Firefox mógłby zaistnieć z powodzeniem na tanich lowendowych androidowcach typu Galaxy Spica albo SE Neo V gdze wsparcie producenta już dawno zostało zakończone.

 • Generau

  Skoro zrobili najlepsza przeglądarkę, to czemu z czasem nie mieliby zrobić najlepszego systemu .
  W artykule wyraźnie napisane, że Firefox celuje w najbiedniejsze rynki państw rozwijających się .
  Idąc tym tokiem , ten smartfon trafi do Polski . Jeśli aktualizacje będą tak częste jak w/w przeglądarki to jestem spokojny o jego przyszłość . Tym bardziej że związany z jednym tylko producentem będzie panował nad chaosem , który znamy z androida.
  P.S. Proszę darować sobie akcje , że to Chrome jest najlepsza że Safari , IE . Mój wpis jest subiektywny i nie dbam o czyjeś odczucia.

 • Zenek

  a kto to nazir? jakiś bubel spłodzony od człowieka?

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Kolega Nazir to prawdziwy, wręcz rasowy fanboj Windows Phone8 jednak z jednym ma rację, że Microsoft słusznie w odróżnieniu od Google wprowadził ścisłe i ostre reguły dla producentów odnośnie swojego systemu i tak samo powinna postanowić Mozilla. Dzięki temu wielu prodocentów miałoby ujednolicony system Kolega Nazir to prawdziwy, wręcz rasowy fanboj Windows Phone8 jednak z jednym ma rację, że Microsoft słusznie w jodróżnieniu od Google wprowadził ścisłe i ostre reguły dla producentów odnośnie swojego systemu i tak samo powinna postanowić Mozilla. Dzięki temu wielu prodocentów miałoby ujednolicony system i hardware pozwalające na naprawdę zn akomicie zoptymalizowane i płynne działanie urządzenia. Zobaczymy co z tego wyjdzie i oby Mozilla nie poszła tak liberalną drogą jak Google gdze jest totalna samowolka i wolna amerykanka.

 • kamil

  nie wtórze świetlnej przyszłości firefox-owi. Będzie to system który developerzy z xda przeportują na każdy nowszy telefon. Będzie to tylko ciekawostka.

 • munio

  ff os odrzuca mnie ,czekam na ubuntu os

 • ktosiowaty

  Wydawało mi się, że artykuł jest o systemie FF, a nie żołnierzu WP8 o kryptonimie Nazir 🙂

  > Jeśli nagle każda firma zechce mieć swój OS, to będziemy mieli na rynku spory bałagan…

  Przyroda już wielokrotnie pokazała, że najlepsze okazy powstają z chaosu. Może pomijając człowieka 😉 Rynek sam zweryfikuje który system najlepiej pasuje do wymagań klientów. Bada, Symbian to może i były dobre systemy, ale widać ich rozwój nie nadążył za wymaganiami klientów.

  Nazir (pewnie i tak nie przeczytasz, ale mam to gdzieś) – widać żeś z Ty z drugiego sortu. Gdyby nie 10, 14 czy nawet 20 latki (i starsi) bawiący się swoimi dzisiejszymi odpowiednikami NEXUSa, Androida czy innymi zabawkami to byś nie mógł się podniecać WP8 czy innymi „cudami” M$. Dlaczego ? Pomyśl. To naprawdę nie boli 😛

 • darkam

  Czytając wypowiedzi osobnika Nazir, przychodzi mi na myśl turecki sweterek z Białegostoku, może to on?

 • Azawakh

  Nazir niech wreszcir zacznie odmieniać przez przypadki nazwy urządzeń i systemów bo to jak pisze to niestety brzmi jakby nie znał zasad polskiej gramatyki i jego posty zaczynają brzeć mniej więcek tak:”Nazir lubić hejtać Android, iOS i kochać WP8″. No niestety ale Nazir pisze niegramatycznie i szczerze mówiąc nie ma argumentów w dyskusji.

 • Unlimited

  Przecież jest tzw. Januszem. Przynajmniej taki ma avatar. 😉 heh

  • qwerty

   oj gdybyś wiedział jakim Januszem… 53 letni pseudo DJ „z doświadczeniem” – na wszystkich forach muzycznych/ djskich nabijają się z niego, z jego tekstów i nie wiedzy 🙂 Dj JanuszM – wpisz w google a wyskoczy ci tego od cholery… a jak wpiszesz Nazir – bać się bać – global hejt i turbo troll.

   • biblok

    Nazir50 powoli otrzymuję już bany na poszczególnych forach. Ciekawe kiedy Gsmmaniak go zbanuje.

 • ANTY

  Nazir widze że chcesz wygrac te głosniki … wszedzie twój spam , który nic nie wnosi.
  Jestes poprotu hejtem , niewiem byłes bity w dzieciństwie ? To sie robi już irytujące , w każdym nowym poscie piszesz „kolejny bubel ” prosze opuśc ta strone bo ju z czytac tego nie moge .

  • qwerty

   nazir to takie wytrwałe bydle – hejtuje od powstania internetu. Wiesz jak ktoś jest nieudacznikiem w realu to w sieci próbuje pokazać co to nie on… żałosna kreatura

   • m

    Prawda – a najgorsze, że może mu się to udać. Swoją drogą, faktycznie od momentu rozpoczęcia konkursu postów przybywa i przybywa 😀
    A wracając do tematu – jestem na tak! Im więcej, tym dla klientów lepiej. Szczególnie, jeśli każdy producent telefonów jak np Samsung będzie robił telefony z różnymi systemami.

  • mazibox99

   No i wszedzie tylko ..nexus,….nexus..i nexus xd

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Kolejny bubel tym razem pod nazwą FF OS skończy w koszu jak Bada i inne wynalazki.

  Najbardziej mnie rozbawiło jak Ubuntu się wpycha na smartfony z nowym pomysłem tylko że nic nie ma i nie będzie a liczą na idiotów 14 latków co będą kombinować i sami coś wygrywać na Nexus , tylko kto z gimbazy ma Nexus aby go marnować na Ubuntu.

  • barbaros

   do której klasy chodzisz?

   • biblok

    Obstawiam gimnazjum. Komentarze na wszystkich portalach pisze zaraz po lekcjach, bo godziny akurat temu odpowiadają 😀

    • TomaszKa

     Dobre 😀

    • http://gravatar.com/dami3nko3 dami3nko3

     😀 Szerlok ?


reklama