, Android Apple Google Gry i aplikacje Microsoft Newsy Nokia Samsung Telefony

Android nie będzie iPhone-killerem. Brudną robotę załatwi ktoś inny.

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Aqq

  Chcialem tylko autorowi uswiadomic ze 3 sila jest na tym swiecie nadal BlackBerry od RIM.
  I lada chwila sie okaże co to BB10…

 • to

  Tekst trochę tendencyjny. WP fajne, ciekawy pomysł i myślę, że odpowiadałby wielu klientom, tylko o tym nie wiedzą i się nie dowiedzą. Konkurencja (głównie Samsung/Google) nie dadzą szans – nakryją MS/Nokię czapkami. Wbrew temu co niektórzy myślą MS i Apple nie są dla siebie konkurencją. Apple idzie własną ścieżką i nie chodzi mu o masówkę (choć iPhone 5 i iPad biją rekordy sprzedaży, a Apple zarabia na czysto wiecej niż Samsung, Microsoft, Google i Amazon razem wzięte – Nokia nie zarabia). MS robi mnóstwo błędów: wykańcza WMobile, potem „wbija nóż w plecy” WP 7.x, tworzy 3 nowe systemy w dużym stopniu niekompatybilne (tak by tworzenie appek było jak najmniej opłacalne). I dalej: nie dotrzymuje słowa w kwestii WinStore (mało wartościowych appek, brak podstawowych tytułów jeśli chodzi np. o obsługę biznesu, a to co jest – jest żałosne). MS i Nokia wypuszczają swój sprzęt acyklicznie – Ap./Sam./Google w listopadzie, grudniu mają sprzedaż rozgrzaną do czerwoności, a WP 8 dopiero się rozkręca i jeszcze są kłopoty z produkcją. W nowym roku już startuje machina marketingowa Samsunga/Google/ Apple. Będziemy mieć głośne premiery jedna za drugą. MS Nokia będą miały pewnie swoje 5 minut, ale czy to wystarczy? I jeszcze jedno ceny Surface – przesadzone. Hybrydy z Win 8 albo mulą albo drogie. Czy są dla biznesu – trochę tak, trochę nie (Excell, Word, CAD itd na 11-15 calach – tak się nie da). Osobiście myślę, że Sam. i Google wykończą Nokię i WP 8, a przed nami dopiero walka z MS

 • Frugo

  do Strampek: ale jeszcze nie widziałem Samsunga który by wybuchł komuś przy twarzy 😉

 • Strampek

  jeżeli ktos na chwile kożystał z androida i iOS to wie ze android skopiowal caly system iOS i nic tam rewolucyjnego nie ma.. co drugi tel z androidem sie zacina wiesza itp w iOS nie spotkalem sie z takimi rzeczami wszystko działa plynnie najnowsze gry dzialaja bez zacinania sie a na androidzie musicie miec przynajmniej samsunga galaxy s III zeby wam wszystko dzialalao tak jak powinno i tak nie zawsze .. ile jest dziadostwa na Google play w app store tego nie ma ..

 • kojojo

  jeśli używacie tel tylko do dzwonienia i sms, ewentualnie czasem wysłania pliku przez BT to gratuluję.
  Przesiadając się z andka na WP cofacie się w rozwoju. Android to przede wszystkim MOŻLIWOŚCI który nie dają inne systemy oraz personalizacja na najlepszym poziomie.
  Jedynym zagrożeniem dla Andka może okazać się Ubuntu

 • http://gravatar.com/djjanuszm Nazir

  Tylko WP8 lub nowe smartfony z RT Windows

 • http://gravatar.com/djjanuszm Nazir

  Dla mnie najlepszym systemem z potencjałem na przyszłość to WP lub RT Windows na smartfony

 • Yahuto

  … zapomniałem, spójrz autorze na wersje mobilną tej strony. Inspiracje czerpane z niedojrzalego systemu. Jak znacząca cześć swiatowego mobilnego www.

 • Yahuto

  ” Android, wraz ze znaczącą częścią swoich użytkowników dokonał tego, co jeszcze przez wiele lat nie uda się Apple: ewoluował i dojrzał. ” jeśli android przy iOS jest systemem dojrzałym to życzę autorowi powodzenia w dalszej pracy.

  • http://gravatar.com/djjanuszm Nazir

   Android to największy bubel ostatniej dekady.
   Pakowany na każdy szmelc jak się udało go odpalić i tak na 300 różnych smartfonach zdobył pseudo przewagę .

   Jednym słowem trojan i syf mułowaty jak programy trojany na niego.
   Brak wyboru , problemy z poprawkami aktualizacjami i zero optymalizacji .
   Dziadostwo jakie powstało pod nazwą linux

   • http://gravatar.com/lolindirc Jan Kowalski

    No chyba ty.

 • lolek

  „iOS w obecnej formie to przeżytek”. Muszę się z tym w pewnym sensie zgodzić.
  Ikonki, ikonki i jeszcze raz ikonki ustawione grzecznie w tabelce.
  Zdaję sobie świetnie sprawę z tego, że WP ma wiele wad, ograniczeń i nie jest tak doskonały jak iOS, ale bądź co bądź jest to powiew świeżości. Okienka mimo wszystko dają nam coś nowego, sam system wygląda przyjaźnie, W przypadku Noki, jak dla mnie ma jeszcze jedną ogromną zaletę, tj darmową, działającą offline nawigację.
  A Lumie w ciągu 2-3 lat zdecydowanie dojrzeją, zobaczycie:)

  • motylek

   Do tego WP jest wspierany przez kilku producentów ( Nokia , HTC , troszkę Samsung ) , oczywiście chodzi mi o to że mamy bardzo duży wybór telefonów z WP , a iOS ma tylko ograniczone iPhony 😉


reklama