Według serwisów plotkarskich, zbliżający się wielkimi krokami następca Lumii 920 będzie dużo cieńszy. Druga rzecz – ma być wykonany z aluminium, a dokładnie z materiału zbliżonego do tego, z którego korzysta Apple. Obecnie Lumia 920 bazuje na jednolitej bryle z poliwęglanu.
Ogrom spekulacji wskazuje na premierę w miesiącach letnich bieżącego roku. Podobnie jak nowy iPhone i Galaxy S IV, Nokia chce pokazać swoje telefony w odpowiednim momencie.
Wykorzystanie innego rodzaju materiału miałoby wpływ na ograniczenie masy i grubości smartfonu, czyli tych cech, na które narzeka największa ilość użytkowników. Z drugiej strony może tego wcale nie być, bo istnieje też spore grono klientów wyróżniających rozmiary telefonu jako jedną z jego największych zalet. Tę drugą opinię zdaje się podzielać Krzysiek, który testował dla Was 920-tkę w zeszłym tygodniu.
Fiński koncern na pewno usprawni podzespoły i prawdopodobnie sam wyświetlacz, choć o przekątnej tego ostatniego na razie nie wiadomo nic.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…