, Google Motorola Newsy Telefony

Motorola X Phone – ten smartfon wstrząśnie rynkiem?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • grzegorz la#o

  A ja na to jak na lato.

 • Henry99

  O czym wy marzycie ..? Nie rozumiem po co w ogóle ktoś tu pisze o motkach z wp… to nigdy nie nastąpi i tyle w temacie. Swoją drogą nie uważacie że tym X Phone może być zwyczajnie kolejny Nexus

 • kaz

  Konkurencja zawsze dobrze robi nam klientom, tak więc niech wymyślają jak najwięcej tych smartfonów.

  • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

   Tylko niech te smartphony będą jakieś z głową a nie zgapiane jeden od drugiego na jedną modłę. Byłoby fajnie gdyby Motorola pokazała coś ciekawszego niż Razr z jakimś ciekawym systemem (np Sailfish) bo androidy mogą już nieco się przejeść. Tu Motorola miałaby pole do popisu gdyby sięgła po nowy system od Jolla Mobile ale wiedząc, że należy do Google (póki co) raczej nie ma co się spodziewać, że X-Phone otrzyma jakikolwiek inny system niż Android.

 • lolek

  A wiecie co mi się marzy? Żebym mógł kupić dowolnego smartfona bez systemu, sam hardware.
  A potem ja, użytkownik sobie wybiorę jaki system chcę. Czy to ma być Symbian, WP, Android, iOS, MeeGo, BB i co tam sobie kto zamarzy. Oczywiście producenci OS’u konkurowaliby cenami.
  Ciekawe jakby wtedy wyglądał rynek…;)
  Co do Motoroli to mam wrażenie, że Samsung się zbyt głęboko zakorzenił u umysłach klientów, aby nagle coś innego mogło go zdetronizować…

 • http://gravatar.com/nazir50 nazir50

  Wcale bym się nie pogniewał za nowy Nexus z android który będzie dostawać poprawki aktualizację.

  A nawet bym chętnie chciał zobaczyć taki smartfon z WP8 🙂
  Przecież nikt nie może zakazać Motorola takiego rozwiązania i poszukiwania alternatywy za android.

  • Azawakh

   Nazir chciałbyś zobaczyć androidowy smartphone z WP8? Proszę bardzo już taki istnieje i to jest AtivS od Samsunga. A Motorola raczej niczego sensownego na WP8 nie wprowadzi na rynek choćby dlatego, iż jest wlasnością Google. Tym samym nie spodziewałbym się X-Phone z najnowszym systemem Microsoftu. Tak samo nie ujrzysz żadnego Nexusa z WP gdyź to androidowa seria opracowywana dla Google. Tym samym jedynie AtivS Ci pozostaje, któy jest niejako windowsowym odpowiednikiem Galaxy S3.

 • rafal

  Panie redaktorze bład w tekście 🙂
  „Kilak miesięcy temu…”

  • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

   Dzięki za uwagę – to już efekt przedświątecznego amoku 😉

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Samsung rules i tego chyba długo jeszcze nie podważy. Może z Apple X-Phone będzie mógł powalczyć ale nie z potworami Samsunga, który sam już chyba zatracił się w ilości produkowanych modeli co jest godne podziwu i wpisania do Księgi Rekordów Guinessa.

  • http://gravatar.com/nazir50 nazir50

   Fakt że samsung produkuje tak dużo modeli ale to wszystko kupa i buble z android bez poprawek aktualizacji.

   Jednym słowem 99,99% smartfonów z G lub ICS to już szmelc i powinna UE z KE zakazać sprzedaży takich telefonów.

   • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

    Nazir częściowo masz rację co do tego, iż spora liczba modeli Samsunga to niestety ale modele będące co najwyżej cieniem topowców takich jak S3 albo Note/Note2, które nie koniecznie otrzymają jakąkolwiek aktualizację i to prawda. Jednak Samsung przynajmniej w dziedzinie topowców odrabia lekcje i pracuje nad aktualizacjami, które wcześniej czy później ale się pojawiają. Szkoda bardzo, że Samsung w ten sposób traktuje swoje starsze prtodukty i słabsze i szkoda, że zamiast aktualizować to co już wprowadził nas rynek woli wprowadzać nowości nie licząc się z użytkownikami. Samsung woli ilość a nie dbałość o dotychczasowego użytkownika czym sobie zraża klientów. Jednak od czego są custom romy? Zawsze można sobie samemu wgrać nową wersję systemu często lepszą od oficalnej (bez nakłdki). Sam olałem Samsunga i do swojego Galaxy S wgrałem najpierw CM7 a potem CM9 i teraz czekam na CM10. No ale czy taka poliotyka Samsunga pozwoli na przebicie się X-Phone? Mimo wszystko nie bo ilościowo Samsung będzie górował nad każdym innym producentem na świecie.


reklama