, Android Newsy Smartfony Sony Telefony

Plan aktualizacji smartfonów Sony do Androida 4.1


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Unlimited

  I tak daleko tu Samsungowi do Nokii i ich wsparcia czy optymalizacje softu pod bebechy jakie mają.

 • Mirosław

  Tedek przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Sony XS był modelem flagowym przez kilka miesięcy i zaczęły wychodzić lepsze modele. Samsung wydaje (przykład) GS3 i Note 2 raz w roku i to są flagowe modele które są oczkiem w głowie firmy…a Sony wydaje hit.. za 3 msc jeszcze większy hit…za 2 kolejny itd. dlatego wkurza mnie to, że taka Xperia S dostaje aktualizacje jako prawie ostatnia. Nie wspomnę, że poprawki softu wychodzą raz na pół roku. I jeszcze raz Tedek dodam, że chodzi mi o XS a nie o tipo, U , czy solê. Mój Note 2 już dostał 2 aktualizacje w przeciągu dwóch miesięcy. Tyle w temacie.

 • anroo

  Sony Sola to low-end? Chyba nie do końca….
  Co do aktualizacji tipo i miro to się można było spodziewać… sola jest dla mnie natomiast niemiłym zaskoczeniem.

 • Tedek

  Trochę koreanizujesz… piszesz o flagowcach, a Sony U, Sola, tipo to low-end od Sony. Ja wkurzyłem się np. swego czasu na brak aktualizacji do faktycznie flagowego Galaxy S do wersji 4.0.
  To tak jakby teraz aktualizacji nie dostał do 4.1 S2. To prawda, że Samsung szybciej wprowadza aktualizacje do swoich produktów od Sony, ale te od Japończyków są zwykle stabilniejsze (chociaż są wyjątki jak wszędzie). Generalnie problem aktualizacji dotyka wszystkich producentów. Prześcigają się z nowymi modelami, żeby utrafić w przeróżne gusta klientów, a potem nie wyrabiają z aktualizacjami do nich przez szrot programowy, którym oszpecają Androida. Chcesz mieć Androida długa aktualizowanego i na bieżąco… kup Nexusa – proste.

 • Mirosław

  I dlatego kupiłem Note II bo Samsung przynajmniej dba o swoje flagowce. Moja Xperia S była na topie przez 3 miesiące i pytam się po cholerę Sony wydaje w ciągu roku 15 nowych modeli później tylko problem z aktualizacjami. Zawiodłem się na Sony tak jak na HTC za DHD. Dlatego stawiam na Samsunga bo nawet GS2 jest bardzo szybko aktualizowany.


reklama