, Nokia Telefony Testy

Test: Nokia Asha 309 – tani telefon dotykowy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krysia

  Telefon skromny, do tej pory sprawdzał się, ale ostatnio nie chce się łączyć z domową siecią wi-fi (mimo ponownego wprowadzenia hasła). Co robić?

 • demopan

  według mnie ten telefon jest super. Używam go do telefonowania sms muzyki i trochę neta ( wp onet i inne proste mobilne strony) i muszę przyznać że po przesiadce z galaxy mini jest idealny. trzyma przy normalnym użytkowaniu 4-5 dni

 • Majka

  Moim zdaniem konkretny i dobry opis telefonu. Ja nie lubię telefonów z tysiącem funkcji bo tego nie używam, także się nie bawię się telefonem tylko nim dzwonię i dla mnie taki telefon jest jak najbardziej odpowiedni a test autora by mnie do tego przekonał.

 • Gosia

  A mi się wydaje, że jeden z komentujących ma chyba małego ptaszka i musi się wykrzyczeć na innych, żeby podbudować swoje ego. 😉

 • wania

  Człowieku („Prahnah”) o co Ci chodzi? Przecież w recenzji pochwalił ekran tej Nokii. Jak dla mnie całkiem spoko recenzja, no ale jak to mówią są różne gusta i guściki.

 • Prahnah

  Dziwie się, że taki portal zatrudnia jeszcze takich recenzentów. Drogi Panie. Myśli Pan, że wrzucili taką rozdzielczość ekranu bo chcieli zrobić sobie żart? To efekt zaniżania ceny telefonu. Nie każdy użytkownik oczekuje od telefonu rozdzielczości jaką dostaniemy w TOPowych telefonach… Telefon tylko do dzwonienia, pisania smsów i słuchania muzyki? Kolejny żart z tej strony recenzenta. A co pan robił na załączonym filmiku? Przeglądał stronę internetową… (chyba, że teraz nie używam internetu..)
  GIGANT minus za takie rzygowiny a nie test telefonu. Najpierw zastanów się Panie nad targetem produktu a potem oceniaj.

  Jeżeli nie rozumiesz to każdy samochód terenowy poza Hammerem to śmieć bo nie jest tak dobry jak TOP w swojej klasie.

  • Prahnah

   tym razem ze strony recenzenta*


reklama