W sieci pojawiły się doniesienia o kolejnym telefonie Samsunga przeznaczonym dla fanów portali społecznościowych i częstego mailowania – B3310. Patrząc na tą różowa komórkę z wysuwaną klawiaturą QWERTY nie trudno się stwierdzić, że będzie skierowana głównie do odbiorców płci pięknej.
To, co w komórce już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę, to umieszczenie klawiszy alfanumerycznych nie pod ekranem a po lewej stronie telefonu, dzięki czemu będą się one idealnie komponowały z wysuwaną klawiaturą QWERTY.
B3310 ma posiadać także aplikacje ułatwiające jego użytkownikom korzystanie z popularnych serwisów społecznościowych, takich jak: Flickr, My Space, Facebook czy Twitter.
Niestety, na dzień dzisiejszy pełna specyfikacja, cena i data wejścia na rynek nowego Samsunga nie są jeszcze znane. Według plotek, urządzenie w sprzedaży może pokazać się już w połowie września.
źródło: mobilewhack
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…
Jeden z najciekawszych głośników do 500 złotych doczekał się w Polsce przyjaznej przeceny. Niejaki Soundcore…