, Java Sony Ericsson Telefony

Sony Ericsson C902 – recenzja po czteroletnim maratonie (praca konKursowa)

Popularne produkty:
 • as

  Co to jest!? To opis starego złoma, o którego nikt nie dbał. I wątpie, że go używa do dziś bez klawiszy. TO już pozostale recenzje byly 100x lepsze.

 • Equ

  Żeby było śmieszniej: nie zamierzam rezygnować z Sony Ericssona. Po prostu nie wyobrażam sobie, że jestem uzależniony tylko od jednego telefonu, w dodatku pracującego na baterii góra jedną dobę.
  SE 902 będzie mi służył jako alternatywa, dopóki się całkiem nie rozpadnie.
  Klawiaturę niebawem podkleję znowu 🙂

 • ragnor

  Też ciągle używam C902 i zgadzam się, że główny problem to klawiatura, która lubi się odklejać. Od pół roku przymierzam się do przesiadki na coś z androidem ale jak słusznie zauważył autor, czas pracy na baterii obecnych smartfonów skutecznie mnie odstrasza. Mam nadzieję, że w końcu pojawi się jakiś telefon, mieszczący się w kieszeni (4 cale), z w miare wydajnymi podzespołami aby system chodził płynnie oraz dużą baterią.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Bardzo fajnie nakręcona recenzja leciwego już SE C902.Podoba mi się tym bardziej, że lubię sławną serię CyberShot Sony Ericssona. Sam korzystaem z K800i byłem z niego bardzo zadowlony. Jednak marzeniem był model C905, na którego z racji wysokiej ceny nie mogłem sobie wtedy pozwolić.


reklama