, Newsy Samsung Technologie

Samsung Exynos 5440 – 4-rdzeniowy Cortex A15 w drodze

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Elmo

  Konkurencja musi być 🙂 czyżby nie miał kto zagrozić samsungowi? czyżby nvidia nie daje rady !!! 😛 o intelu nie wspomnę 100 lat za murzynami xD Texas Instrument skapitulował. Więc kto ? Robi się niebezpiecznie mało producentów procesorów. Apple chciałaby sama swoje projektować. AMD coś myśli ale kto jeszcze jest w grze?

 • Arayan

  Że nie wspomnę jeszcze o płynniutkim pełnoekranowym flashu który by kompletnie zarżnął PIV i filmach full HD dekodowanych z pominięciem wspomagania hardwarowego a wciąż płynnych. Standardowo to nie problem równolegle odpalić cały szereg filmów full HD na raz. To nawet najlepsze Core 2 duo nie potrafią takich rzeczy i to stacjonarne a nie laptopowe. I mówimy o obecnych Samsungowych prockach które są kilkukrotnie wolniejsze od układu GPU z Iphone 5 (graficznie już co najmniej poziom PSIII lub kart GeForce 9800 – warto sobie zobaczyć jak wygląda tam najnowszy GL Benchmark) lub też od najnowszych A15 Samsunga z tego artykułu które dadzą jeszcze kolejno wielkiego kopa z racji nowej architektury ponad to co obecnie jest.

 • Arayan

  Tak, tak, bo Pentium II po prostu w cuglach odtworzy lub zakoduje film full HD, odpali gry z grafiką klasy Nova 3 w rozdzielczości HD, no jaaaaaase 🙂 Gratuluje uber fantazji 🙂

  Owszem procesory ARM mają kilkukrotnie niższą wydajność od x86, ale Najnowsze układy możliwościami i szybkością zjadają kompletnie na śniadanie mojego własnego starego PIII z GeForce4 – sama technologia grafiki jest bardiej na poziomie kart serii GeForce7xxx i adekwatnemu CPU.

  PII – dooobre 🙂

 • Fidel

  Masz laptopa z Pentium II? Bo tylko z tym procesorem moga dzis konkurowac najnowsze jednostki w architekturze ARM….

 • sman

  Chodziłochyba o w przyszły rok.
  Chyba muszę wymienić laptop bo zaczyna sie robic wolniejszy od najnowszych komórek.


reklama