>
Kategorie: Motorola Newsy Telefony

To będzie jeden z najmocniejszych smartfonów Motoroli. Nowa Edge 70 Max z ważną certyfikacją i dużą niespodzianką

Motorola nie zamierza walczyć wyłącznie ceną. Nadchodząca Motorola Edge 70 Max zaoferuje flagową wydajność i funkcje, których nadal brakuje większości smartfonów z Androidem. Nowy przeciek zdradza jedne z najważniejszych szczegółów specyfikacji jeszcze przed premierą.

Walka o klienta wśród producentów smartfonów staje się coraz bardziej zacięta. Sama wydajność przestaje już wystarczać, dlatego firmy szukają rozwiązań, które wyróżnią ich urządzenia na tle konkurencji. Motorola zamierza odpowiedzieć na te oczekiwania, przygotowując model Motorola Edge 70 Max z flagową specyfikacją i nowoczesnymi funkcjami.

Motorola Edge 70 Max z flagową mocą i mocnym aparatem

Motorola Edge 70 Max coraz częściej pojawia się w przeciekach. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona jednym z najmocniejszych smartfonów producenta. Urządzenie otrzyma procesor Snapdragon 8 Gen 5, który zapewni topową wydajność zarówno podczas codziennej pracy, jak i wymagających gier. Nie zabraknie również płaskiego wyświetlacza oraz eleganckiej konstrukcji.

Motorola Edge 70 Max / fot. jpsapi.wirelesspowerconsortium.com

Duży nacisk producent położy również na możliwości fotograficzne. Główny aparat wykorzysta 50-megapikselową matrycę Sony LYT-710 o rozmiarze 1/1,56″. Jednostka zapewnia wysoką jakość zdjęć także po zmroku. Taki sensor z pewnością przełoży się na dobrą szczegółowość i szeroki zakres tonalny fotografii. Wszystko wskazuje na to, że Motorola będzie chciała rywalizować z najlepszymi modelami dostępnymi na rynku, choć wątpię, że ich pokona.

Choć pełna specyfikacja nadal pozostaje tajemnicą, kolejne przecieki pokazują, że producent szykuje flagowca. Nowa Motorola Edge 70 Max połączy wysoką wydajność, nowoczesny wygląd oraz rozbudowane możliwości fotograficzne. To właśnie takie połączenie sprawi, że smartfon zainteresuje osoby szukające urządzenia klasy premium.

Certyfikacja zdradza jeszcze jedną ważną nowość

Motorola Edge 70 Max pojawiła się w bazie Wireless Power Consortium, uzyskując certyfikację standardu Qi 2.2.1 z profilem MPP25. Oznacza to obsługę bezprzewodowego ładowania o mocy do 25 W, ale jeszcze ważniejszą informacją jest obecność certyfikacji Magnetic Power Profile. Dzięki temu model otrzyma wbudowane magnesy.

Dotychczas tylko nieliczne smartfony z Androidem oferowały natywne magnesy zgodne z Qi2, dlatego Motorola zyska istotną przewagę nad wieloma konkurentami. Certyfikacja WPC zwykle pojawia się krótko przed oficjalnym debiutem urządzenia. Dlatego premiera wydaje się bardzo bliska.

https://www.gsmmaniak.pl/1586771/telefon-do-zdjec-ranking/

Źródło: jpsapi, gizmochina

Patryk Zimowski

Najnowsze artykuły

  • Artykuły
  • Pojazdy elektryczne

Lubiany w Polsce Chińczyk wreszcie dostępny w hybrydzie. Toyota ma się czego obawiać?

Jaecoo to obok MG i Omody najpopularniejsza chińska marka samochodów w Polsce. Jego hitem sprzedażowym…

1 lipca 2026
  • Artykuły
  • OnePlus
  • Telefony

Najlepszy telefon, jaki miałem, w mistrzowskiej wyprzedaży. Analizuję jego opłacalność

OnePlus 13 w najmocniejszej wersji 16/512 GB wrócił do sprzedaży w Polsce i to w…

1 lipca 2026
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

iPhone 17 sprzedaje się 160 razy lepiej od każdej Ultry. Skala dominacji Apple aż boli

Sprzedaż chińskich smartfonów Ultra nie wygląda zbyt dobrze w porównaniu do iPhone 17. Telefony Apple…

1 lipca 2026
  • Apple
  • Newsy
  • Wearables

Apple szykuje największą zmianę w historii Apple Watch. Trzeba będzie jednak poczekać

Czy Apple faktycznie przygotowuje największe zmiany w historii swojego smartwatcha? Najnowszy przeciek wskazuje, że prawdziwa…

1 lipca 2026
  • Operatorzy
  • T-Mobile

Peryskopowy tele 5x, 1.5K i 6500 mAh wciąż najtaniej. Koniec promocji -1000 zł nic nie zmienia

Do końca czerwca można było kupić najnowszego Xiaomi 17T z rabatem -1000 zł. Promocja obowiązywała…

1 lipca 2026
  • Artykuły
  • Na luzie

One UI 8.5 robi coś wspaniałego z moim Samsungiem. Cofam wcześniejsze słowa

Z dużej chmury mały deszcz. Mimo obaw związanych z aktualizacją do One UI 8.5 mój…

1 lipca 2026